Łóżko sosnowe piętrowe z daszkiem Lily 90x200

8 135,00 zł

5 694,50 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Produkt niedostępny
Termin realizacji: ok. 8 tyg. Stan produktu: Do montażu
Darmowy transport

Na wszystkie zamówienia

Darmowe wnoszenie

Rozładunek oraz wniesienie gratis

Szerokość 90 cm
Wysokość 128 cm
Długość 200 cm
Opis

Korzyści jakie płyną z posiadania łóżka piętrowego to:

1. oszczędzamy miejsce - zmieszczą się w nim 2 osoby

2. może stanowić doskonały „plac zabaw” dla naszych dzieci.

3. oszczędzamy miejsce - nie musimy potrzebować dużej powierzchni, aby urządzić przytulny pokój dziecięcy.

4. na jednym łóżku zmieszczą się dwie osoby- wystarczy nam pomieszczenie na szerokość jednego łóżka.

Łóżko piętrowe to wspaniały świat zabaw – nasze pociechy, mając nieograniczoną fantazję i wyobraźnię, potrafią wcielić się w każdą postać z bajki, a łóżko będzie dla nich stanowić doskonały element scenografii. Może być statkiem dla wielkich odkrywców, zamkiem królewskim, tajemniczą wyspą skarbów lub domkiem na drzewie dla poszukiwaczy przygód. Wystarczą odpowiednie dodatki i rekwizyty.

Najważniejsze to radość dzieci i ich bezpieczeństwo. Te warunki spełnia właśnie piętrowe łóżko Lily. Jest bezpieczne, dzięki ochronnym barierkom, które zapobiegają przed upadkiem. Do jego wykonania wykorzystana została sosna, która jest solidna i wytrzymała. Pokryte jest białym woskiem, z widoczną strukturą drewna. Ciekawą ozdobę i „atrakcję” stanowi daszek, który, podobnie jak drabinke, można umocować po obu stronach.

Ze względów bezpieczeństwa, odległość między krawędzią górną dachu, a sufitem nie powinna wynosić mniej niż 23 cm.

W póniejszym czasie łóżko w prosty sposób rozmontujemy i powstaną dwa oddzielne łóżka parterowe. Istnieje również możliwość zamówienia dodatkowego łóżka dla gości lub z szufladami.

Podstawowa cena produktu zawiera łóżka piętrowe z drabinką i daszkiem.

Cena nie obejmuje stelaża oraz materaca.

Dzięki wyborze mebli Lily, urządzisz Twojemu dziecku ładny przytulny, komfortowy i bezpieczny pokój. To właśnie w nim odkrywa świat, stawia pierwsze kroki. Wszystko, czego próbuje jest nowe, nieznane. Każdy dzień przynosi niespodzianki. Zarówno dla malucha, jak i rodziców to, co dzieje się z naszym dzieckiem i wokół niego jest po prostu fascynujące. By mogło poznawać i uczyć się, niezbędne jest zapewnienie mu dogodnych warunków. Meble z kolekcji Lily są ergonomiczne i zgodne z najwyższymi standardami jakości i bezpieczeństwa, której zasady określa norma DIN 18025. Do ich wyprodukowania użyto mocnego i wytrzymałego drewna sosnowego. Wykonane są w ponadczasowym stylu klasycznym z nowoczesnym designem. W drzwiach i szufladach zastosowano system cichego domyku. Krawędzie mebli, przewijaka, szczebelki oraz pozostałe elementy są gładkie, bez ostrych kantów, co gwarantuje bezpieczeństwo i uniknięcie zranienia, czy skaleczenia.

W skład zestawu Lily wchodzą: łóżeczka, łóżka dziecięce parterowe i piętrowe, komody, przewijak, szafy, półki ścienne, regały, łóżko z baldachimem, panel wiszący, szafka nocna, biurka oraz pudła na zabawki. Zestaw został zaprojektowany w taki sposób, aby meble "rosły wraz z dzieckiem". Oznacza to, że gdy nasze dziecko podrośnie, nie ma konieczności wymiany wszystkich mebli. Wystarczy dokupić wybrane elementy, by bez większych zmian, urządzić cały pokój naszego malca, od niemowlęcia, aż do nastolatka. To oszczędność czasu i pieniędzy.

Specyfikacja techniczna

Producent WeKids
Materiał Drewno Sosnowe
Wysokość 128 cm
Szerokość wewnętrzna 90 cm
Długość wewnętrzna 200 cm
Szerokość zewnętrzna 95 cm
Długość zewnętrzna 212 cm
Miejsce przeznaczenia Sypialnia
Termin realizacji ok. 8 tyg.
Gwarancja 2 lata
Stan produktu Do montażu
ID PRODUKTU 17556
Zapytaj o produkt

Zadaj pytanie

* Pola wymagane

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Dodaj recenzję

Jak oceniasz ten produkt?

Produkt

Dostawa

Obsługa