Łóżko sosnowe parterowe Junior J100-S

680,00 zł
Produkt niedostępny
Termin realizacji: ok. 8 tyg. Stan produktu: Do montażu
Wyprodukowano w Polsce
Darmowy transport

Na wszystkie zamówienia

Darmowe wnoszenie

Rozładunek oraz wniesienie gratis

Szerokość 90 cm
Wysokość 66 cm
Długość 200 cm

Znajdź podobne

Opis

Pierwsze łóżko to nie lada wyzwanie i dla rodziców i dla dziecka. Dla dorosłych to nie tylko wydatek, ale również troska o wygodę i przede wszystkim bezpieczeństwo swojej pociechy, dla dziecka to często czas wielkich zmian, moment opuszczenia małego łóżeczka, pokoju rodziców, to czas niepewności i często duży stres. Jeśli na dodatek ukochane, szczebelkowe łóżeczko, zajmie mały braciszek lub siostrzyczka, pozostając w sypialni ukochanych rodziców, a kilkulatek musi odtąd spać w swoim pokoju, może to być wręcz traumatyczne przeżycie. Może, ale nie musi, od rodziców zależy jak dziecko zostanie przygotowane na te zmiany. Oczywiście ogromną rolę odgrywa sam mebel, który musi być dla dziecka miejscem dającym poczucie przytulności i bezpieczeństwa.

Idealnym rozwiązaniem jest łóżko Junior 100. Masywny model, wykonany z drewna sosnowego, pozyskanego z czystych i ekologicznych terenów Skandynawii, wykończony na bazie naturalnych wosków i olei, dających możliwość łatwego odnowienia w przyszłości.

Dzięki możliwości zastosowania dodatkowych elementów, w postaci przyściennej listwy, oraz przedniej barierki dziecko może być bardzo dobrze zabezpieczone. Barierka jest lekka i bardzo mobilna, w ciągu dnia może stanowić podwyższenie listwy przyściennej, a w ciągu nocy chronić dziecko. Taka forma łóżka daje dziecku poczucie bezpieczeństwa podobne do tego z czasu szczebelkowego łóżeczka, a rozmiar 90/200 daje nie tylko wygodę snu i możliwość zabawy, ale pozwala również na ułożenie się z dzieckiem osoby dorosłej. Wiemy przecież jak ważne dla naszych pociech jest wieczorne przytulanie, czy czytanie książek, nie mówiąc już o czasie choroby, kiedy trzeba z dzieckiem spędzić nie jedną noc. Lekka, łatwo wysuwana szuflada pozwala na przechowanie pościeli, zabawek lub innych dziecięcych skarbów, natomiast na nocną półkę dziecko może odłożyć ulubione drobiazgi.

Wraz ze wzrostem dziecka i doskonaleniem jego sprawności fizycznej możemy zmodyfikować łóżko Junior. Możliwość dokupienia dodatkowych modułów pozwala na przebudowę parterowego łóżka na niską i wysoka antresolę, oraz na łóżko piętrowe.

Podstawiowa cena zawiera łózko Junior 100 bez stalaża i akcesorii widocznych na zdjęciach produktu.

Specyfikacja techniczna

ProducentSEART furniture
MateriałDrewno Sosnowe
Wysokość66 cm
Szerokość wewnętrzna90 cm
Długość wewnętrzna200 cm
Szerokość zewnętrzna101 cm
Długość zewnętrzna207 cm
Wnęka pod łóżkiem21 x 177 cm
Pozostałe wymiaryGrubość nogi: 26x145 mm, Grubość boków: 26x145 mm, Materac chowa się na głębokość: 9 cm
Termin realizacjiok. 8 tyg.
Stan produktuDo montażu
Gwarancja2 lata
Zapytaj o produkt

Zadaj pytanie

* Pola wymagane

Recenzje

  1. Produkt
    Dostawa
    Obsługa

    Maria28.06.2013

    Od roku mamy to łóżko. Córeczka chętnie w nim śpi, mimo to, że dosyć skrzypi. To jest dla nas jedyny minus tego łóżka. Od Seart Są dwie możliwości skrzypienia łóżka 1. zbyt słabo dokręcone śruby montażowe. Należy mocniej dokręcić elementy. 2. źle zmontowany stelaż który przesuwa się powodując skrzypienie. Należy poprawnie zamontować stelaż

Dodaj recenzję

Jak oceniasz ten produkt?

Produkt

Dostawa

Obsługa