Łóżko sosnowe antresola niska Junior J110-S

1 340,00 zł
Produkt niedostępny
Termin realizacji: ok. 8 tyg. Stan produktu: Do montażu
Wyprodukowano w Polsce
Darmowy transport

Na wszystkie zamówienia

Darmowe wnoszenie

Rozładunek oraz wniesienie gratis

Szerokość 90 cm
Wysokość 120 cm
Długość 200 cm

Znajdź podobne

Opis

Łóżko antresola to nie tylko miejsce do snu i odpoczynku, ale przede wszystkim spełnienie dziecięcych marzeń i fantazji, miejsce do zabawy i rozwoju wyobraźni. Antresola Junior 110 dzięki wykonaniu z grubych i masywnych elementów, pozwala na bezpieczne użytkowanie, dziecięce zabawy i igraszki. Dzięki niezbyt dużej wysokości, jest bezpieczna nawet dla małych dzieci i pozwala na kontakt rodziców z dzieckiem, rozmowę czy wieczorne przytulenie.

Antresola Junior 110 jest przeznaczona dla dzieci w wieku 3-9 lat, w zależności od ich sprawności. Masywne elementy z zaokrąglonymi krawędziami, oraz szerokie szczeble drabinki pozwalają na bezpieczne użytkowanie nawet przez małe dzieci. Model ten dodatkowo można wyposażyć w zjeżdżalnię, tunel, kieszonki i zasłonki. Tunel nie tylko zabezpiecza dziecko, ale również wraz z pozostałymi dodatkami tworzy niepowtarzalne miejsce do zabawy i rozwoju dziecięcej wyobraźni.

Model Junior 110 jest idealny do małych pomieszczeń, pod łóżkiem można stworzyć kącik do zabawy, wstawić komodę, regał lub szafę. Uniwersalną drabinkę, można zamontować z prawej lub lewej strony, co pozwala na lepsze zaplanowanie i wykorzystanie powierzchni dziecięcego pokoiku. Odkręcając nogi, antresolę można obniżyć do łóżka parterowego, a dokupując dodatkowe moduły, można je przebudować do antresoli wysokiej lub łóżka piętrowego.

Podstawowa cena zamiera łóżkoJunior 110 bez stelaża i akcesorii.

Specyfikacja techniczna

ProducentSEART furniture
MateriałDrewno Sosnowe
Wysokość120 cm
Szerokość wewnętrzna90 cm
Długość wewnętrzna200 cm
Szerokość zewnętrzna109 cm
Długość zewnętrzna207 cm
Wnęka pod łóżkiem75 cm
Pozostałe wymiaryGrubość boków: 26 x 145 mm, Grubość nogi: 26 x 145 mm, Materac chowa się na głębokość: 9 cm, Odległość od stelaża do górnej krawędzi barierki: 33 cm, Odstęp pomiędzy szczeblami drabinki: 23 cm, Odległość od nogi do drabinki: 135 cm
Termin realizacjiok. 8 tyg.
Stan produktuDo montażu
Gwarancja2 lata
Zapytaj o produkt

Zadaj pytanie

* Pola wymagane

Recenzje

 1. Produkt
  Dostawa
  Obsługa

  Jakub15.02.2013

  Łóżko bardzo solidne i wytrzymałe duża dokładnośc wykonania. Bardzo polecam.

 2. Produkt
  Dostawa
  Obsługa

  JOANNA19.01.2013

  Świetne, wysokiej jakości łóżko, córka jest zachwycona. Na pewno posłuzy jej przez wiele lat. Jakość wykonania sprawia, że samodzielne złożenie łóżka nie jest większym problemem.

Dodaj recenzję

Jak oceniasz ten produkt?

Produkt

Dostawa

Obsługa