Łóżko dębowe Stylish Bedroom / Arthur 160x200

5 583,00 zł

4 466,40 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Kolekcja: Stylish Bedroom Termin realizacji: ok. 8 tyg. Stan produktu: Do montażu
Wyprodukowano w Polsce Kolekcja objęta programem Karta Dużej Rodziny
Darmowy transport

Na wszystkie zamówienia

Darmowe wnoszenie

Rozładunek oraz wniesienie gratis

Szerokość 160.00
Wysokość 87 cm
Długość 200 cm

* wymagane pola

5 583,00 zł

4 466,40 zł

Opis

Niepowtarzalne łóżko wykonane z najwyższej jakości drewna dębowego jest odpowiedzią na potrzeby najbardziej wymagających klientów. Łączy w sobie nieprzeciętny design i wysoką jakość.

Łóżko skonstruowane jest z litych dębowych belek. Specjalnie selekcjonowany rodzaj drewna dębowego – dziki dąb charakteryzuje się bardzo naturalnym, surowym wyglądem. Widoczne sęki i rozpękania oddają prawdziwy wygląd drewna z wszystkimi jego atutami. Łóżko wykończone jest ekologicznym olejem w dwóch kolorach do wyboru: naturalny, bezbarwny olej pięknie podkreśla naturalną ciepłą barwę, a olej bielony nadaje nieco chłodniejszy odcień.

Masywna rama łóżka gwarantuje, że łóżko jest bardzo solidne. Całość uzupełnia wezgłowie skonstruowane z nieregularnych desek, które podkreślają naturalny, dziki wygląd mebla. Prawdziwym „smaczkiem” są także nogi – łączące w sobie ciepło drewna i surowość metalu, zamontowane pod skosem, z widocznymi śrubami, dodają meblowi specyficznego charakteru i sprawiają, że doskonale wpisuje się on w aktualne trendy.

Dębowe łóżko Arthur to propozycja do sypialni nowoczesnych, z zacięciem industrialnym i nutą leśnej dzikości. Jest to mebel unikatowy, który spełnia wszystkie wymagania – jest piękny, wykonany z najwyższą jakością i z najlepszych materiałów, a także bardzo komfortowy.

Sypialnię z łóżkiem Arthur warto uzupełnić o pozostałe meble z kolekcji Stylish Bedroom tworząc niebanalne wnętrze, w którym odpoczywa się z największą przyjemnością.

Specyfikacja techniczna

Producent Seart Group
Materiał Drewno Dębowe
Szerokość 160.00
Wysokość 87 cm
Długość 200 cm
Szerokość zewnętrzna 183 cm
Długość zewnętrzna 225 cm
Termin realizacji ok. 8 tyg.
Gwarancja 2 lata
Stan produktu Do montażu
ID PRODUKTU 18383
Zapytaj o produkt

Zadaj pytanie

* Pola wymagane

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Dodaj recenzję

Jak oceniasz ten produkt?

Produkt

Dostawa

Obsługa