Lily

Kolekcja Lily została stworzona z myślą o młodych jej użytkownikach. Do jej wykonania zastosowano naturalne oraz bezpieczne dla zdrowia i środowiska, drewno sosnowe, które jest trwałe, wytrzymałe i pięknie się prezentuje. Meble pokryte są białym woskiem, dzięki czemu struktura drewna jest wyraźnie widoczna. Taki sposób barwienia dodaje im niezwykłego uroku; elegancji, szlachetności i oryginalnego wyglądu. Klasyka stylu pozwala na uniwersalizm, gdyż jest ponadczasowa. Można więc urządzić pokój w dowolnych barwach, tak, by nasze pociechy czuły się w nim przytulnie i komfortowo. Dla nas natomiast najważniejsza jest gwarancja bezpieczeństwa podczas użytkowania, funkcjonalność oraz względy ekonomiczne. Wszystkie powyższe cechy zawierają meble Lily.

 
 

Radość i szczęście naszych dzieci są dla nas najważniejsze. Od pierwszego dnia życia opiekujemy się nimi, dbamy o ich zdrowie, wygodę, ogólny komfort życia. Niemowlęta potrzebują szczególnej troski i opieki. Niezwykle ważny w tym okresie jest dla nich sen. Łóżeczka niemowlęce Lily są gwarancją wygody i dobrego wypoczynku. Dostosowane są do potrzeb najmłodszych. Mają 4 poziomy wysokości. Posiadają barierki z możliwością wyjęcia wtedy, gdy dzieciątko będzie chciało „pozwiedzać” swój pokój. Gdy ponownie poczuje potrzebę spania, wystarczy z powrotem założyć barierki i maluch na pewno nie wypadnie z łóżeczka.

Meble nie posiadają ostrych kantów i krawędzi. Stoją na nóżkach, więc rodzic może stanąć bardzo blisko dzidziusia. W drzwiach i szufladach zastosowany został system cichego domyku. Zamiast wystających uchwytów szafy, szafki i komody odsuwane są dzięki szczelinom. Wystarczy wsunąć palce i odsunąć szufladę. W zestawie dostępne są też bardzo funkcjonalne komody z opcją przewijaka z wysokimi, ochronnymi bokami. Niezwykle efektowne będą również łóżka z baldachimem, które stworzą w dzięcięcym pokoju subtelny, eteryczny nastrój. Dla starszych dzieci mamy w ofercie do wyboru modne, nowoczesne i stylowe łóżka parterowe i piętrowe, w formie antresoli czy łóżek z ozdobnym daszkiem. Zadbaliśmy także o dzieci w wieku szkolnym. Dla ich komfortu nauki i zabawy proponujemy biurka, szafki, nadstawkę oraz kolorowe, deokoracyjne pudła i półki wiszące. Przydadzą się na książki, zabawki, pomogą w utrzymaniu porządku w dziecięcym pokoju.  Kolekcja Lily pozwala na urządzenie pomieszczeń w łatwy i ciekawy sposób. Można powiedzieć, że meble te „rosną wraz z dzieckiem”, gdyż tak zostały zaprojektowane i stworzone, że wystarczy dobrać do nich w późniejszym czasie, wybrane elementy, by zmodernizować i w pełni wyposażyć pokój, od dzieciątka aż do nastolatka.