Ława Dębowa Viera 1 - 100

Ława Dębowa Viera 1 - 100

1 935,00 zł
miesięcznie
Meble na raty
Produkt niedostępny
Dostępność: ok. 8 tyg.
Darmowy transport

Na wszystkie zamówienia

Darmowe wnoszenie

Rozładunek oraz wniesienie gratis

Szerokość
Wysokość
Długość
Opis

Kolejny model ławy w kolekcji Viera, został wykonany z drewna dębowego. Dąb to szczególny gatunek drewna, charakteryzujący się nie tylko bardzo dekoracyjną powierzchnią, ale także niezwykłą wytrzymałością na zarysowania. Dąb to drewno ciężkie i bardzo wytrzymałe. Ma także niezwykły zapach, który na pewno jest dodatkowym atutem.

Kolekcja Viera przeznaczona została do nowoczesnych eleganckich wnętrz. Ławę dębową wyposażyliśmy w solidny blat o grubości 2,5 cm, jednak istnieje możliwość zmiany na blat o grubości 4 cm (opcja ta jest dodatkowo płatna). Blat oparto na masywnych nogach, a całą konstrukcję dodatkowo wzmacnia półka umieszczona pod blatem. Wysokość ławy to 50 cm, a szerokość blatu 100 cm na 70 cm. Model dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych na bazie lakieru.

Porada dekoratora: drewno dębowe w zależności od rodzaju wykończenia pasuje do różnego typu wnętrz. Kolekcja Viera z pewnością została przeznaczona do wnętrz nowoczesnych, dlatego, w takich właśnie miejscach będzie wyglądała najlepiej. Przestrzegam jednak przed łączeniem różnych stylów mebli w tym samym pomieszczeniu. Osiągnie się w ten sposób jedynie efekt chaosu.

Specyfikacja techniczna

Producent Dremaks
Miejsce przeznaczenia Salon
Dostępność ok. 8 tyg.
Gwarancja 2 lata
ID PRODUKTU 2023
Zapytaj o produkt

Zadaj pytanie

* Pola wymagane

Zobacz inne produkty w tej kategorii

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Dodaj recenzję

Jak oceniasz ten produkt?

Produkt

Dostawa

Obsługa