Firma Seart organizuje również wiele konkursów, dzięki czemu nasi Klienci mają okazję do zdobycia cennych nagród rzeczowych. Tradycją stało się organizowanie konkursów mikołajkowych oraz walentynkowych. Bardzo nas cieszy, że każdy konkurs wzbudza tak duże zainteresowanie i z wielką przyjemnością oglądamy przesłane prace. Bardzo nas również cieszy, gdy laureci konkursów przesyłają nam zdjęcia aranżacyjne mebli wygranych w organizowanych przez nas konkursach. 

Zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez firmę Seart!

Konkurs walentynkowy

Konkurs "Film na Walentynki"

Aby wziąć udział w konkursie należało opisać historię najpiękniejszej miłości. Nagrodą były dwa podwójne bilety na uroczystą premierę najnowszej komedii romantycznej "Porady na zdrady" w Warszawie. To najnowsza komedia romantyczna, w której zobaczycie również meble z naszej oferty.

 

Konkurs mikołajkowy

Konkurs mikołajkowy - Rozdajemy prezenty na Mikołajki!

Jak co roku przygotowaliśmy dla was konkurs mikołajkowy. Aby wziąć udział w losowaniu nagród wystarczyło w dniach 17.11.2016 do 05.12.2016 złożyć zamówienie w naszym sklepie. W konkursie rozdano trzy nagrody - pierwsze trzy wylosowane osoby zdobyły pufy z tkaniny z kolekcji This&That natomiat czwarta wylosowana osoba wygrała poduszkę dekoracyjną. 

 

Konkurs mikołajkowy Konkurs mikołajkowy "Mikołajki, które zostały w mojej pamięci"

Aby wziąć udział w konkursie należało przesłać do nas historię/pracę w dowolnej formie obrazujące hasło konkursowe "Mikołajki, które zostały w mojej pamięci". Przesłana opowieść mikołajkowa powinna nawiązywać do historii z przeszłości, która już się wydarzyła. W konkursie rozdano trzy nagrody. Za I miejsce - drewnianą szafkę Country 03, za II miejsce - drewnianą szafkę Country 01, za III miejsce - rustykalną szafkę Country z dwiema szufladami.

Urodziny Seart Konkurs Urodzinowy Seart 

Z okazji 10-tych urodzin, wysyłamy swoich Klientów w wakacyjną podróż

W roku 2015 obchodziliśmy 10 - te urodziny. Spośród Klientów, którzy złożyli w naszym sklepie zamówienie w maju wylosowaliśmy trzech zwycięzców, którzy otrzymali vouchery w wysokości 1500 złotych, do wykorzystania w biurze podróży Travel Planet na dowolną wycieczkę z oferty.

Pokaż nam jak mieszkasz Konkurs "Pokaż nam, jak mieszkasz"

Zorganizowaliśmy również konkurs "Pokaż nam jak mieszkasz. Zrób zdjęcie swojego wnętrza, salonu czy sypialni i zainspiruj innych!" Konkurs cieszył się niezwykle dużym zainteresowaniem. Na trzy najlepsze aranżacje czekały cenne nagrody w postaci komód z kolekcji Country 07.

Walentynkowe selfie Konkurs "Walentynkowe selfie"

Tradycją stało się oragnizowanie konkursów walentynkowych. W roku 2016 zoragnizowaliśmy konkurs "Walentynkowe selfie - Pstryknij walentynkowe selfie i wygraj poduszki". Nagrodą za przesłanie walentynkowego selfie były dekoracyjne poduszki wypełnione naturalnym kaczym pierzem. Do konkursu zgłoszono bardzo dużo zdjęć ale jury konkursu składające sie z pracowników firmy Seart wybrało tylko trzy zdjęcia, a ich autorzy otrzymali dekoracyjne poduszki This&That.