Firma Seart organizuje konkursy, dzięki czemu nasi Klienci mają okazję do zdobycia cennych nagród rzeczowych. Bardzo nas cieszy, że konkursy wzbudzają duże zainteresowanie i z wielką przyjemnością oglądamy przesłane prace. 

Zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez firmę Seart!

Konkurs walentynkowy

Konkurs "Film na Walentynki"

Aby wziąć udział w konkursie należało opisać historię najpiękniejszej miłości. Nagrodą były dwa podwójne bilety na uroczystą premierę najnowszej komedii romantycznej "Porady na zdrady" w Warszawie. To najnowsza komedia romantyczna, w której zobaczycie również meble z naszej oferty.

 

Konkurs mikołajkowy

Konkurs mikołajkowy - Rozdajemy prezenty na Mikołajki!

Jak co roku przygotowaliśmy dla was konkurs mikołajkowy. Aby wziąć udział w losowaniu nagród wystarczyło w dniach 17.11.2016 do 05.12.2016 złożyć zamówienie w naszym sklepie. W konkursie rozdano trzy nagrody - pierwsze trzy wylosowane osoby zdobyły pufy z tkaniny z kolekcji This&That natomiat czwarta wylosowana osoba wygrała poduszkę dekoracyjną. 

 

Konkurs mikołajkowy Konkurs mikołajkowy "Mikołajki, które zostały w mojej pamięci"

Aby wziąć udział w konkursie należało przesłać do nas historię/pracę w dowolnej formie obrazujące hasło konkursowe "Mikołajki, które zostały w mojej pamięci". Przesłana opowieść mikołajkowa powinna nawiązywać do historii z przeszłości, która już się wydarzyła. W konkursie rozdano trzy nagrody. Za I miejsce - drewnianą szafkę Country 03, za II miejsce - drewnianą szafkę Country 01, za III miejsce - rustykalną szafkę Country z dwiema szufladami.

Urodziny Seart Konkurs Urodzinowy Seart 

Z okazji 10-tych urodzin, wysyłamy swoich Klientów w wakacyjną podróż

W roku 2015 obchodziliśmy 10 - te urodziny. Spośród Klientów, którzy złożyli w naszym sklepie zamówienie w maju wylosowaliśmy trzech zwycięzców, którzy otrzymali vouchery w wysokości 1500 złotych, do wykorzystania w biurze podróży Travel Planet na dowolną wycieczkę z oferty.

Pokaż nam jak mieszkasz Konkurs "Pokaż nam, jak mieszkasz"

Zorganizowaliśmy również konkurs "Pokaż nam jak mieszkasz. Zrób zdjęcie swojego wnętrza, salonu czy sypialni i zainspiruj innych!" Konkurs cieszył się niezwykle dużym zainteresowaniem. Na trzy najlepsze aranżacje czekały cenne nagrody w postaci komód z kolekcji Country 07.

Walentynkowe selfie Konkurs "Walentynkowe selfie"

Tradycją stało się oragnizowanie konkursów walentynkowych. W roku 2016 zoragnizowaliśmy konkurs "Walentynkowe selfie - Pstryknij walentynkowe selfie i wygraj poduszki". Nagrodą za przesłanie walentynkowego selfie były dekoracyjne poduszki wypełnione naturalnym kaczym pierzem. Do konkursu zgłoszono bardzo dużo zdjęć ale jury konkursu składające sie z pracowników firmy Seart wybrało tylko trzy zdjęcia, a ich autorzy otrzymali dekoracyjne poduszki This&That.