Konkursy

Firma Seart organizuje również wiele konkursów, dzięki czemu nasi Klienci mają okazję do zdobycia cennych nagród rzeczowych. Tradycją stało się organizowanie konkursów mikołajkowych oraz walentynkowych. Bardzo nas cieszy, że każdy konkurs wzbudza tak duże zainteresowanie i z wielką przyjemnością oglądamy przesłane prace. Bardzo nas również cieszy, gdy laureci konkursów przesyłają nam zdjęcia aranżacyjne mebli wygranych w organizowanych przez nas konkursach. 

Zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez firmę Seart! 

Konkurs mikołajkowyKonkurs mikołajkowy "Mikołajki, które zostały w mojej pamięci"

Aby wziąć udział w konkursie należało przesłać do nas historię/pracę w dowolnej formie obrazujące hasło konkursowe "Mikołajki, które zostały w mojej pamięci". Przesłana opowieść mikołajkowa powinna nawiązywać do historii z przeszłości, która już się wydarzyła. W konkursie rozdano trzy nagrody. Za I miejsce - drewnianą szafkę Country 03, za II miejsce - drewnianą szafkę Country 01, za III miejsce - rustykalną szafkę Country z dwiema szufladami.

Urodziny SeartKonkurs Urodzinowy Seart 

Z okazji 10-tych urodzin, wysyłamy swoich Klientów w wakacyjną podróż

W roku 2015 obchodziliśmy 10 - te urodziny. Spośród Klientów, którzy złożyli w naszym sklepie zamówienie w maju wylosowaliśmy trzech zwycięzców, którzy otrzymali vouchery w wysokości 1500 złotych, do wykorzystania w biurze podróży Travel Planet na dowolną wycieczkę z oferty.

Pokaż nam jak mieszkaszKonkurs "Pokaż nam, jak mieszkasz"

Zorganizowaliśmy również konkurs "Pokaż nam jak mieszkasz. Zrób zdjęcie swojego wnętrza, salonu czy sypialni i zainspiruj innych!" Konkurs cieszył się niezwykle dużym zainteresowaniem. Na trzy najlepsze aranżacje czekały cenne nagrody w postaci komód z kolekcji Country 07.

Walentynkowe selfieKonkurs "Walentynkowe selfie"

Tradycją stało się oragnizowanie konkursów walentynkowych. W roku 2016 zoragnizowaliśmy konkurs "Walentynkowe selfie - Pstryknij walentynkowe selfie i wygraj poduszki". Nagrodą za przesłanie walentynkowego selfie były dekoracyjne poduszki wypełnione naturalnym kaczym pierzem. Do konkursu zgłoszono bardzo dużo zdjęć ale jury konkursu składające sie z pracowników firmy Seart wybrało tylko trzy zdjęcia, a ich autorzy otrzymali dekoracyjne poduszki This&That.