INFOLINIA: 601 316 615

Brak produktów w koszyku.

Komody dębowe

Komody dębowe to bardzo praktyczne meble, które można wykorzystać w różnych pomieszczeniach, takich jak sypialnia, salon czy jadalnia. Świetnie sprawdzą się zarówno niewielkie modele w małych wnętrzach, jak i większe, bardziej rozbudowane komody w przestronnych pokojach. Dostępne są komody w różnych wymiarach, które warto dobrać do wielkości dostępnej przestrzeni. Zarówno jasne, jak i ciemne komody dębowe mogą elegancko prezentować się we wnętrzu. Komody wykonane z drewna dębowego cechują się solidnością i trwałością. Są wygodne w użytkowaniu i pozwalają stworzyć przytulny klimat w pokoju. Doskonale sprawdzą się zwłaszcza w pomieszczeniach przeznaczonych do wypoczynku i relaksu. Ze względu na różnorodność dostępnych modeli, komody dębowe oferują szerokie możliwości aranżacyjne. Prostota i elegancja sprawiają, że świetnie komponują się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrzach. Komody dębowe można łączyć zarówno z meblami w tym samym stylu, tworząc spójną aranżację, jak i zestawiać z kontrastującymi elementami, uzyskując ciekawe połączenie stylów.

 
 • Brak w magazynie komoda z drewna i metalu loft industrialna do salonu

  Komoda loft industrialna STRONG

  RATY 0%
  4 725,00 zł
 • Komoda loftowa FACTORY DĄB 1

  W MAGAZYNIE
  RATY 0%
  3 813,00 zł
 • Komoda drewniana dębowa FARGO 2

  RATY 0%
  2 833,00 zł
 • Komoda drewniana dębowa PORTLAND 1

  RATY 0%
  6 585,00 zł
 • Komoda drewniana dębowa TAMPA 2

  RATY 0%
  3 745,00 zł
 • Komoda drewniana dębowa FARGO 4

  RATY 0%
  5 720,00 zł
 • Komoda drewniana dębowa FARGO 10

  RATY 0%
  6 354,00 zł
 • Komoda drewniana dębowa FARGO 5

  RATY 0%
  6 381,00 zł
 • Komoda drewniana dębowa FARGO 6

  RATY 0%
  8 580,00 zł
 • Komoda / Bieliźniarka drewniana dębowa PORTLAND

  RATY 0%
  6 105,00 zł
 • Komoda drewniana dębowa Austin

  RATY 0%
  5 766,00 zł
 • Komoda drewniana dębowa PORTLAND 2

  RATY 0%
  4 069,00 zł
 • Komoda drewniana dębowa FARGO 1

  RATY 0%
  2 860,00 zł
 • Komoda drewniana dębowa FARGO 3

  RATY 0%
  5 693,00 zł
 • Komoda drewniana dębowa FARGO 9

  RATY 0%
  8 553,00 zł
 • Komoda / Bieliźniarka drewniana dębowa TAMPA

  RATY 0%
  5 261,00 zł
 • Komoda drewniana dębowa FARGO 8

  RATY 0%
  6 327,00 zł
 • Komoda drewniana dębowa TAMPA 1

  RATY 0%
  5 870,00 zł
 • Komoda drewniana dębowa FARGO 7

  RATY 0%
  5 666,00 zł
 
1

Komody dębowe – jakie mają zalety?

W wystroju pomieszczeń takich jak sypialnia, jadalnia, czy też salon komody dębowe stanowić mogą bardzo ciekawe rozwiązanie zarówno z wizualnego punktu widzenia, jak i od strony praktycznej. Takie wyposażenie przeznaczone jest do przechowywania posiadanych rzeczy, a jednocześnie może się wspaniale prezentować w przestrzeni. Dzięki temu można w stylowy i uporządkowany sposób trzymać swoje przedmioty. Na powierzchni komody możliwe jest stworzenie efektownej ekspozycji składającej się z rozmaitych drobiazgów, co może być świetnym sposobem na dekorację i urozmaicenie wnętrza. Z pewnością warto zdawać sobie sprawę z faktu, że drewno to surowiec, który ma użytkownikowi do zaoferowania wytrzymałość i trwałość. Dzięki temu można niejednokrotnie korzystać z tego materiału przez wiele lat. Dodatkowo drewno jest proste w modyfikacji. Dla tych, którzy lubią personalizować wyposażenie lub też stosunkowo często wprowadzać zmiany do wystroju posiadanych pomieszczeń, kwestia ta może być naprawdę bardzo istotna. Sypialnia oraz salon do miejsca, w których się wypoczywa, podczas gdy jadalnia przeznaczona jest do spożywania posiłków i spędzania czasu z bliskimi osobami. Dla osób, które chcą budować tam przyjazną atmosferę, komody dębowe mogą okazać się świetnym pomysłem. Drewno może bowiem kojarzyć się z przytulnym klimatem, więc może być pomocne w całościowym procesie. Jednocześnie materiał ten można wykorzystać jako stylowe nawiązanie do dawnych lat.

Komody drewniane dębowe – jakie aranżacje są popularne?

Dzięki temu, że komody dębowe są dostępne w rozmaitych wariantach, możliwości aranżacyjne są tutaj naprawdę bardzo szerokie. Takie wyposażenie może okazać się świetnym rozwiązaniem do wnętrz urządzonych w stylu nowoczesnym lub też industrialnym. Komody dębowe można wykorzystać jako formę eleganckiego uzupełnienia aranżacji lub też zastosować je jako strategię na urozmaicenie wnętrza. Zarówno jasne, jak i ciemne odcienie mogą się prezentować w pomieszczeniach bardzo stylowo. Osoby zainteresowane mogą również eksperymentować, tworząc przy pomocy takiego wyposażenia zestawienia o intrygującym charakterze. Do dyspozycji jest wiele swobody w tym obszarze.

Dębowe komody – jakie materiały są często używane?

Komody dębowe, których konstrukcja jest skupiona na drewnie, to proste rozwiązanie, które może okazać się bardzo przydatne w stonowanych przestrzeniach. Może to być świetna propozycja dla osób pragnących urządzić posiadane pomieszczenia w delikatny sposób. Ci, którzy lubią efektowne zestawienia, mogą zdecydować się na komody dębowe z metalowymi elementami. Takie rozwiązania mogą się doskonale sprawdzić w stylistyce industrialnej, w której w licznych przypadkach pojawia się takie właśnie kontrastowe zestawienie. Metal jest bardzo solidnym materiałem, co ma niebagatelne znaczenie od strony praktycznej. Z pewnością warto zdawać sobie sprawę z faktu, że wysokojakościowe i starannie wykonane komody dębowe są niejednokrotnie dostępne w atrakcyjnych cenach.

Komoda dębowa – z czym można ją połączyć?

Komody dębowe są ukierunkowane na przechowywanie, dlatego też mogą świetnie wyglądać w zestawieniu z drewnianymi witrynami, regałami, a także szafami, które również służą takiemu celowi. Może to być z pewnością ciekawa opcja z perspektywy funkcjonalnej zarówno do sypialni, jak i do salonu. W przypadku jadalni niewątpliwie interesującym rozwiązaniem mogą okazać się drewniane stoły oraz krzesła tapicerowane. Przydatne mogą być również stoliki kawowe w przestrzeni salonowej. Ostatecznie jednak wszystko zależy od indywidualnych upodobań i potrzeb, dlatego też trzeba być świadomym osobistych preferencji. Ważne jest to, aby uważnie przeanalizować swój plan działania.