Komoda teakowa Romanteaka 2

Komoda teakowa Romanteaka 2

5 500,00 zł
miesięcznie
Meble na raty
Produkt niedostępny
Dostępność: ok. 8 tyg. Stan produktu: Zmontowany
Darmowy transport

Na wszystkie zamówienia

Darmowe wnoszenie

Rozładunek oraz wniesienie gratis

Szerokość 93 cm
Wysokość 100 cm
Głębokość 48 cm

Znajdź podobne

Opis

Postarzana komoda została wykonana z cennego, egzotycznego drewna teakowego z odzysku. Ten niezwykle funkcjonalny mebel został wyposażony w 6 szuflad, jednakowej wielkości. Mebel ten będzie idealnie prezentował się jako pojedynczy produkt we wnętrzu, natomiast prawdziwe wrażnie zrobią meble z kolekcji Romanteaka w zestawie.

Każdy produkt został wykonany ręcznie, dzięki czemu mamy pewność, ze oferujemy Państwu najwyższą jakość wykonania. Czasochłonna praca podczas produkcji sprawia, że meble z kolekcji Romanteaka są unikatowe, a wnętrza w których się znajdują niepowtarzalne.

Drewno teakowe, użyte do produkcji należy do jednych z najbardziej wytrzymałych materiałów wykorzystywanych w meblarstwie - jest odporne na działanie wody, wilgoci, owadów i grzybów, czynników chemicznych - a wszystko za sprawą kwasu krzemowego oraz substancji oleistych zawartych w drzewie. Struktura drewna została poddana procesowi szczotkowania, dzięki któremu blaty posiadają liczne nierówności i subtelne zagłębienia. Meble na rantach i krawędziach posiadają subtelne przetarcia, które nadają im rustykalnego, postarzanego klimatu.

Metalowe, postarzane okucia i uchwyty zastosowane w tej kolekcji podkreślają antyczny charakter mebli. Szuflady oparte są natomiast na drewnianych prowadnicach.

Cecha charakterystyczną są grube, masywne boki, blaty i podstawy mebli, które dodają im niebywałej stabilności.

Specyfikacja techniczna

Producent SIT Furniture
Szerokość 93 cm
Głębokość 48 cm
Wysokość 100 cm
Dostępność ok. 8 tyg.
Gwarancja 2 lata
Stan produktu Zmontowany
ID PRODUKTU 1875
Zapytaj o produkt

Zadaj pytanie

* Pola wymagane

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Dodaj recenzję

Jak oceniasz ten produkt?

Produkt

Dostawa

Obsługa