Komoda drewniana Rainbow 4

8 670,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Produkt niedostępny
Termin realizacji: 8 - 10 tyg. Stan produktu: Zmontowany
Darmowy transport

Na wszystkie zamówienia

Darmowe wnoszenie

Rozładunek oraz wniesienie gratis

Szerokość 191 cm
Wysokość 97 cm
Głębokość 38 cm
Opis

Spośród produktów z kolekcji Rainbow znajdziecie Państwo meble o nietuzinkowym wyglądzie. Przykładem może być, widoczna na zdjęciu, nowoczesna komoda - "Alfabet". Posiada 24 szuflady, a klasyczne uchwyty zostały zastąpione przez litery, od A do Z. Szafkę wykonano z drewna świerkowego, które pięknie prezentuje się w każdym wnętrzu. Mebel jest oryginalny, estetycznie wykonany, a przede wszystkim praktyczny. Dzięki mnogości szuflad pochowamy w niej bardzo wiele drobnych przedmiotów. Świetnie zagospodarujemy ją jako mebel szkolny, chociażby w sekretariacie. Doskonałym pomysłem jest wykorzystanie jej w miejscach, gdzie niezbędna jest dokumentacja w ułożeniu alfabetycznym, na przykład w placówkach medycznych – rejestracjach. W ten sposób zaoszczędzimy czas na obklejaniu szafek naklejkami z literami. Zachowamy ład i porządek. Również w bibliotece będzie mieć niezwykle praktyczne zastosowanie jako schowek na indeksy. Komodę możemy dostosować do własnych potrzeb, dzięki możliwości wyboru koloru korpusu oraz blatów. Dostępne rodzaje pokrycia to lakier, lakier z przecierką lub wosk.

Polecamy też komody z innych naszych kolekcji.

Rainbow, to pełnia kolorów, barw, odcieni. Przeplatają się tu różne formy i style. Można odnaleźć nawiązanie do glamour, ponieważ meble są klasycznie eleganckie, ale jednocześnie wykonane w nowoczesnym designie. Doskonale wpasują się w eklektyzm, czyli "stare z nowym", gdyż posiadają niezwykłe i ciekawe kształty. Przykładowo, awangardowa komoda z przecierkami stworzy idealny kontrast z klasycznymi dodatkami. Jeśli pasjonujemy się natomiast stylem shabby chic- co oznacza "stary szyk", to i w tym przypadku kolekcja Rainbow spełni Państwa oczekiwania. Najważniejsze cechy naszych produktów to: trwałość, solidne wykonanie, funkcjonalność oraz oryginalność.

Specyfikacja techniczna

Producent Gowood
Materiał Drewno Świerkowe
Styl meble prowansalskie, meble vintage
Szerokość 191 cm
Głębokość 38 cm
Wysokość 97 cm
Miejsce przeznaczenia Salon
Termin realizacji 8 - 10 tyg.
Gwarancja 2 lata
Stan produktu Zmontowany
Uwagi Produkt w związku z szeroką możliwością konfiguracji traktowany jest jako produkt na specjalne zamówienie (art. 38 pkt. 3 Ustawy o prawach konsumenta) i nie podlega zwrotowi.
ID PRODUKTU 17597
Zapytaj o produkt

Zadaj pytanie

* Pola wymagane

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Dodaj recenzję

Jak oceniasz ten produkt?

Produkt

Dostawa

Obsługa