Komoda Mahoniowa Halifax 7 szufladowa

1 550,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Kolekcja: Halifax Termin realizacji: ok. 8 tyg. Stan produktu: Zmontowany
Kolekcja objęta programem Karta Dużej Rodziny
Darmowy transport

Na wszystkie zamówienia

Darmowe wnoszenie

Rozładunek oraz wniesienie gratis

Szerokość 40 cm
Wysokość 120 cm
Głębokość 30 cm

Znajdź podobne

Opis

Wysoka, elegancka komoda w formie kolumny, to wspaniałe uzupełnienie wnętrz o nietypowym kształcie oraz tych, które niezwykle trudno umeblować - ze względu na rozstaw drzwi i okien. Nie jest to typowy kształt dla stylu prowansalskiego, jednak wnosi weń coś nowego – rozbudowując go i unowocześniając.

Złożona z siedmiu szuflad komoda - reprezentuje kolekcje Halifax. Zarówno projekt, jak i wszelkie szczegóły wykonania, zostały starannie wypracowane. Szuflady oparto na drewnianych, niezawodnych prowadnicach a uchwyty wykonano z postarzonego i wystylizowanego metalu. Do produkcji tego wyjątkowego mebla użyto mahoniu, który jest drewnem najwyższej jakości, używanym do tworzenia mebli o charakterze artystycznym. Zarówno samo drewno, jak i jego wykończenie oraz biały lakier – którego użyto na powierzchni – sprawiły, że komoda ma własny charakter. To nie jest jedynie mebel – to przedmiot z duszą.

Porada dekoratora: niezwykle trudno jest umeblować wnętrza nietypowe, dlatego należy wykorzystać wszelkie możliwości jakie dają meble takie, jak komoda Halifax. Można ją ustawić zarówno pomiędzy oknami, jak i przy krótkich odcinkach ścian działowych.

Specyfikacja techniczna

ProducentNova Solo
MateriałDrewno Mahoniowe, MDF
Szerokość40 cm
Głębokość30 cm
Wysokość120 cm
Miejsce przeznaczeniaSalon, Sypialnia
Termin realizacjiok. 8 tyg.
Gwarancja2 lata
Stan produktuZmontowany
Zapytaj o produkt

Zadaj pytanie

* Pola wymagane

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Dodaj recenzję

Jak oceniasz ten produkt?

Produkt

Dostawa

Obsługa