Komoda Halifax 6 szufladowa - OSTATNIE SZTUKI

3 985,50 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Produkt niedostępny
Termin realizacji: 2 - 5 tyg. Stan produktu: Zmontowany
Darmowy transport

Na wszystkie zamówienia

Darmowe wnoszenie

Rozładunek oraz wniesienie gratis

Szerokość 145 cm
Wysokość 85 cm
Głębokość 50 cm

Znajdź podobne

Opis

Elegancję, prostotę i funkcjonalność, połączyliśmy w tej wyjątkowej komodzie z kolekcji Halifax. Styl Prowansji zagościł w najbardziej eleganckich domach Europy a ich gospodarze, docenili ten styl i wykorzystali jego możliwości, by stworzyć wnętrza dalekie od banału.

Mahoń, z którego wykonano meble reprezentujące kolekcję Halifax, to drewno niezwykłe, dlatego wykorzystuje się je jedynie do produkcji mebli artystycznych. Drewno to nie wypacza się, dlatego komoda z niego wykonana będzie mogła zdobić wnętrza kilku pokoleń rodziny w tej samej formie, w jakiej została kupiona. Lekko czerwonawe drewno, pokryto białym lakierem, by stworzyć niezapomniany styl Prowansji. Komoda składa się z sześciu - opartych na drewnianych prowadnicach - szuflad. Dwie górne są nieco mniejsze, natomiast cztery pozostałe mają jednakową wielkość. Projekt został starannie przemyślany, tak by zapewnić użytkownikowi jak największy komfort. Szeroka podstawa, na której oparto komodę zapewnia stabilność a solidny blat można wykorzystać jako podstawę dla różnego rodzaju ozdób.

Porada dekoratora: Komody to w tej chwili najbardziej popularne meble - ze względu na ich funkcjonalność oraz urodę. Dobrze wybrana komoda może być traktowana jednocześnie jak element użytkowy oraz jak przedmiot z duszą, który zapewnia wnętrzom wyjątkowy klimat.

 

Produkt wyprzedażowy. Komoda posiada delikatne odpryski lakieru, widoczne na powierzchni mebla. 

Specyfikacja techniczna

Producent Nova Solo
Materiał Drewno Mahoniowe, MDF
Szerokość 145 cm
Głębokość 50 cm
Wysokość 85 cm
Termin realizacji 2 - 5 tyg.
Gwarancja 2 lata
Stan produktu Zmontowany
Zapytaj o produkt

Zadaj pytanie

* Pola wymagane

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Dodaj recenzję

Jak oceniasz ten produkt?

Produkt

Dostawa

Obsługa