Komoda Brzozowa Annika

Komoda Brzozowa Annika

1 490,83 zł
miesięcznie
Meble na raty
Produkt niedostępny
Dostępność: ok. 8 tyg.
Darmowy transport

Na wszystkie zamówienia

Darmowe wnoszenie

Rozładunek oraz wniesienie gratis

Szerokość
Wysokość
Długość

Znajdź podobne

Opis

Biel to niezwykle modny kolor, dlatego zdecydowaliśmy się w nowej kolekcji Anna użyć białego lakieru, który dodatkowo podkreśli elegancję drewna brzozowego. Ten model komody wykonano z wysokiej jakości, litego drewna, które zostało poddane starannemu procesowi obróbki. Projekt wykorzystuje najnowsze trendy w meblarstwie: klasykę z nutką retro.

Komoda oparta jest na czterech, eleganckich nogach, które gwarantują nie tylko stabilność, ale też wyjątkowy wygląd. Wewnętrzną przestrzeń podzielono na trzy pojemne szuflady, wykorzystujące wysokiej jakości łożyska kulkowe. Poniżej znajdują się dwie szafki: szersza – schowana za dwuskrzydłowymi drzwiczkami oraz węższa. Szafki przedzielono półką. Dzięki takiemu podziałowi przestrzeni, komoda jest niezwykle ergonomiczna.

Porada dekoratora: nieco większe komody to dobry wybór dla bałaganiarzy, pozwalają szybko zrobić porządek z mniej potrzebnymi przedmiotami. Szeroki blat warto wykorzystać by ustawić na nim ozdoby, czyniące każde wnętrze cieplejszym.

Specyfikacja techniczna

Producent SIT Furniture
Dostępność ok. 8 tyg.
Gwarancja 2 lata
ID PRODUKTU 2518
Zapytaj o produkt

Zadaj pytanie

* Pola wymagane

Zobacz inne produkty w tej kategorii

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Dodaj recenzję

Jak oceniasz ten produkt?

Produkt

Dostawa

Obsługa