Komoda akacjowa Fado 2

Więcej widoków

Komoda akacjowa Fado 2

2 859,50 zł
miesięcznie
Meble na raty
Produkt niedostępny
Dostępność: ok. 8 tyg.
Darmowy transport

Na wszystkie zamówienia

Darmowe wnoszenie

Rozładunek oraz wniesienie gratis

Szerokość 154 cm
Wysokość 91 cm
Głębokość 46 cm

Znajdź podobne

Opis

Komoda to mebel, który podobnie jak szafa powinien się znaleźć w każdym wnętrzu. Komody cenimy głównie, że względu na ich pojemność i funkcjonalność. Nie mniej jednak komoda powinna również spełniać funkcję wizualną. Niewątpliwie mebel z kolekcji Fado łączy wszystkie te cechy.Obecnie zauważyć można rosnące zainteresowanie na otaczanie się przedmiotami postarzanymi, w stylu vintage, z minionej epoki. Ten trend jest szczególnie widoczny w meblarstwie. Odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie jest właśnie kolekcja mebli Fado.

Komoda została wybarwiona w kolorze antycznej bieli z kontrastowymi blatami w kolorze miodowo-brązowym, szuflady w komodzie oparte zostały na drewnianych prowadnicach.

Komoda FADO, wyprodukowana jest z drewna akacjowego, pozyskanego z recyclingu oraz MDF-u. Do jej wytworzenia użyto drewna pozyskanego ze starych skrzyń, palet itp. Po obróbce części drewnianych mebel ma niepowtarzalny wzór – zewnętrzne pęknięcia, naturalne szczeliny, otwory po gwoździach oraz dziury po kornikach. Ten zamierzony efekt postarzenia nadaje mu niepowtarzalny, indywidualny i ekskluzywny charakter. Swoim wyglądem do złudzenia przypomina antyk.

Specyfikacja techniczna

Producent M&C - Holandia
Materiał Drewno Akacjowe
Styl meble białe, meble prowansalskie, meble vintage
Szerokość 154 cm
Głębokość 46 cm
Wysokość 91 cm
Miejsce przeznaczenia Salon, Sypialnia
Dostępność ok. 8 tyg.
Gwarancja 2 lata
ID PRODUKTU 239
Zapytaj o produkt

Zadaj pytanie

* Pola wymagane

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Dodaj recenzję

Jak oceniasz ten produkt?

Produkt

Dostawa

Obsługa