Ivonne

 
ramka

Meble z kolekcji Ivonne będą idealnym wyborem, jeśli chcemy urządzić nastrojową, białą,  romantyczną sypialnię w modnej stylizacji. Są klasyczne i mają subtelne ozdoby: delikatnie rzeźbioną falę oraz metalowe uchwyty w kształcie malutkich koładek w kolorze starego złota. Biel i złoto idealnie ze sobą harmonizują, tworząc efektowną, niezwykle elegancką, całość.

 
 

Dusza romantyczna jest eteryczna, żyje w świecie marzeń, pięknych uczuć, lubi tworzyć wokół siebie nastrój, niczym z literackich opisów z powieści o miłości. Takie też są wnętrza w stylu romantycznym. Pełne zwiewnych materiałów, stonowanych pasteli. Ważne są szczegóły: świeże kwiaty w ceramicznym wazonie, stylowe poduszki, firany z tiulu, ekskluzywne dodatki. Wszystko jest łagodne, harmonijne. Wiodącym kolorem jest biel w różnych odcieniach.

Meble Ivonne to spełnienie marzeń o urządzeniu romantycznego wnętrza w aktualnych trendach. Do ich zrobienia wykorzystano płytę stolarską, fornirowaną drewnem dębowym. Fornir jest produktem ekologicznym, który nawiązuje do natury, tak powszechnie występującej w literaturze pięknej. Do pomalowania została wybrana szlachetna, antyczna biel, która jest uspokajająca i relaksująca. Wnętrze dobrze będzie się komponować z liliowymi, błękitnymi, różowymi lub beżowymi ścianami - w sposób, w jaki nam tylko podpowie fantazja. Wykorzystajmy uniwersalizm bieli. Zdecydujmy się na sypialnię Ivonne, aby zapewnić sobie porządny odpoczynek i zdrowy sen z zachowaniem modnego stylu.