Fado

 
ramka


Białe, prowansalskie meble z kolekcji Fado wykonane zostały z drewna akacjowego pochodzącego z odzysku. Uroku dodają blaty, które zostały wykończone w kolorze miodowo - koniakowym. Te meble francuskie będą idealnym rozwiązaniem do każdego wnętrza.

Kolekcja mebli Fado stylizowana jest na wzór mebli francuskich. Meble wykonane zostały z drewna akacjowego pozyskanego z recyclingu oraz MDF-u. Do tworzenia tej niezwykłej kolekcji wykorzystano drewno pochodzące ze starych palet, skrzyń, desek. Są ucieczką na spokojną, sielankową wieś gdzie rytm dnia warunkuje natura. Meble prowansalskie zostały wykończone w kolorze antycznej bieli, dla wydobycia kontrastu blat został wykończony w kolorze miodowo-koniakowym, dzięki temu nie tylko zwiększa wygląd i atrakcyjność mebla, ale również zmniejsza widoczność ewentualnych zarysowań i zanieczyszczeń.

 
 

Niewątpliwie funkcjonalne, posiadające wiele możliwości wykorzystania meble z kolekcji Fado to kwintesencja pomysłowości oraz solidnego wykonania. Stworzone z drewna akacjowego posiadają swój unikalny charakter.

Klasa, styl oraz niepowtarzalny charakter w stylu francuskim. Meble z kolekcji Fado zachwycają ogromną funkcjonalnością ze względu na maksymalne wykorzystanie dostępnego miejsca. Stworzone z akacjowego drewna z recyklingu posiadają liczne przetarcia oraz szczeliny nadające im ekskluzywny charakter. Idealne do zagospodarowania przedpokoju, korytarza, jadalni, salonu czy kuchni potrafią stworzyć sielski i prowansalski klimat w każdym z tych pomieszczeń. Kolekcja mebli Fado to praktyczne szafki na buty, wyposażone w uchylane szuflady, pozwalające na wygodne przechowywanie obuwia, garderobiane szafy, idealne dla każdego korytarza, w których zauważymy również możliwość wykorzystania półek bocznych z metalowymi ogranicznikami. Kolekcja Fado daje Państwu możliwość zakupu zestawów do przedpokoju, gdzie znajduje się lustro z akacjową ramą, wieszak na ubrania. konsola z szufladami, ławka, szafki na buty oraz jedno drzwiowa szafa w formie słupka. Kolekcja Fado to idealne rozwiązanie dla mieszkań z otwartą i połączoną jadalnią, salonem i przedpokojem, cieszącej się unikalnym charakterem oraz zachwycającej swoim stylem i funkcjonalnym wykorzystaniem.