Epos

 
ramka


Rustykalne meble drewniane wykonane zostały z drewna sosnowego oraz pochodzącego z odzysku. Postarzane meble swoim wyjątkowym wyglądem do złudzenia przypominają antyk. Sprawdź naszą niepowtarzalną kolekcję!

Kolekcja mebli drewnianych EPOS wykonana w całości z drewna sosnowego i pochodzącego z odzysku. Do jej wytworzenia użyto drewna pozyskanego ze starych domów, skrzyń, palet itp. Po obróbce części drewnianych mebel ma niepowtarzalny wzór – zewnętrzne pęknięcia, naturalne szczeliny, otwory po gwoździach oraz dziury po kornikach. Ten zamierzony efekt postarzenia nadaje meblom drewnianym EPOS niepowtarzalny, indywidualny i ekskluzywny charakter. Swoim wyglądem do złudzenia przypomina antyk. Wielki powrót mebli rustykalnych Styliści oraz architekci wnętrz programu telewizyjnego Dekoratornia, na swoim portalu Deko-rady.pl docenili naszą firmę pod kątem mebli rustyklanych. W zamieszczonym artykule, znajdą Państwo informacje, z czego i jak powinny zostać wykonane takie produkty oraz, na co należy zwrócić szczególną uwagę, decydując się na meble w tym stylu. Zapraszamy do zapoznania sie z pełną treścią artykułu na portalu Dekorady.pl

 
 

Meble Epos to idealne rozwiązanie dla miłośników ekologicznego podejścia oraz ciekawych form wykorzystujących naturalne drewno sosnowe zestawione z elementami drewna z recyklingu.

Niewątpliwie oryginalna i nietuzinkowa kolekcja Epos to uniwersalne rozwiązanie, pozwalające na stworzenie ciekawych aranżacji w stylu prowansalskim. Meble Epos sprawdzą się zarówno w salonie, przedpokoju, jak i kuchni. Dające wiele możliwości aranżacyjnych zachwycą swoim charakterem oraz funkcjonalnością. Meble Epos posiadają sosnowe korpusy pokryte półmatowym lakierem w kolorze bieli oraz elementy wykonane z drewna pochodzącego z recyklingu, a mianowicie - wieńce i gałki. Każdy z elementów kolekcji cieszy się ogromną unikalnością, a wszystko ze względu na niepowtarzalny styl pozyskany podczas odpowiedniego procesu strukturyzacji. Urokliwe komody oraz kredensy z licznymi przetarciami, szczelinami czy dziurami po gwoździach to doskonałe rozwiązanie dla miłośników oryginalnych aranżacji wnętrz. Piękny biały kolor podkreśla szlachetne pochodzenie mebli, będących świetnym wyposażeniem pomieszczeń o różnym charakterze. Wśród mebli z kolekcji Epos znajdą Państwo funkcjonalne komody w dwóch wariantach, posiadających półki na wino oraz komody, które sprawdzą się w kuchni, jako miejsce na niezbędne naczynia. Kolekcja Epos pozwala również na gustowne urządzenie przedpokoju. Stylowe i wygodne szafki na buty, drewniana ławka do wygodnego siedzenia oraz zmiany obuwia, czy drewniane wieszaki to niezbędne elementy każdego korytarza. Dodatkowo w kolekcji Epos mogą Państwo dokonać zakupu skompletowanych już mebli do przedpokoju, gdzie znajduje się wieszak, szafka, słupek do wieszania odzieży oraz lustro. Kolekcja Epos to również masywne i pojemne kredensy, zachwycające swym stylem. Wyposażone zarówno w szuflady, jak i szafki umożliwią wygodne przechowywanie zastawy oraz niezbędnych sprzętów AGD. Wśród szerokiej gamy rozwiązań pięknego połączenia drewna sosnowego z drewnem z recyklingu znajdą Państwo również masywny stół oraz krzesła, które doskonale zapełnią wnętrze każdej jadalni. Ponadto oferujemy Państwu również funkcjonalne i stabilne szafki RTV, pozwalające na wygodne umieszczenie telewizora oraz bezpieczne przechowywanie płyt i książek.