INFOLINIA: 41 370 8006

Brak produktów w koszyku.

Elizabeth

 
ramka


Elizabeth to kolekcja solidnych, szlachetnych mebli idealnych do eleganckich wnętrz z klasą, w której znajdziemy majestatyczne, bogato zdobione bryły o frezowanych szufladach, geometrycznych ornamentach w częściach górnych i bocznych i solidnych, metalowych uchwytach.

Meble z kolekcji Elizabeth powstały z drewna dębowego, słynącego z twardości i wytrzymałości. Strukturyzowana powierzchnia pokryta została lakierem, który zabezpiecza drewno, i nadaje mu szlachetnego kolorytu. Dla wygody użytkowania, szuflady posiadają kulkowe prowadnice. Kolekcja Elizabeth to bogaty wybór elementów, dzięki którym zaaranżujemy wystrój wytwornego salonu i jadalni.

 
 

Niezwykle urokliwa i szlachetna kolekcja mebli Elizabeth znajdzie ogromne uznanie u wielbicieli eleganckich i surowych aranżacji wnętrz w stylu rustykalnym z domieszką sielskiego klimatu.

Bogato frezowane fronty, solidne wykonanie i stylowy kolor to krótkie oraz trafne podsumowanie oryginalnej kolekcji mebli Elizabeth. Jeśli szukają Państwo sposobu na funkcjonalne oraz klimatyczne zaaranżowanie przestrzeni jadalni oraz salonu - meble Elizabeth wykonane z drewna dębowego będą najkorzystniejszą formą na trafne udekorowanie i podkreślenie charakteru danego wnętrza. W kolekcji Elizabeth znajdą Państwo masywne i pojemne komody w aż pięciu wariantach, wyposażone w doskonale rozmieszczone szafki i szuflady zamontowane na kulkowych prowadnicach. Praktyczne kredensy w czterech rozmiarach, mogących pełnić funkcję biblioteczki. Wygodne i stabilne krzesła z szarymi obiciami lub poduszkami. Piękne lustro z urokliwą dębową ramą, sekretarzy oraz ogromny rozkładany stół, pozwalający na spożywanie posiłków w gronie całej rodziny. Dodatkowo kolekcja mebli Elizabeth to także dębowe szafki RTV zachwycające swoją solidnością wykonania oraz komfortowe witryny idealne dla każdego salonu. Meble wykonane zostały w całości z drewna dębowego, co podkreśla ich trwałość oraz unikalny charakter. Piękny kolor uzyskany podczas lakierowania nadaje im niepowtarzalnego stylu, który pozwoli na funkcjonalne wyposażenie przestrzeni stworzonych w rustykalnym, sielskim klimacie. Meble posiadają metalowe uchwyty, będące uzupełnieniem całości. Uniwersalny charakter kolekcji umożliwi doskonałe zagospodarowanie przestrzeni jadalni, salonu oraz gabinetu. Niezwykle wygodne krzesła wyposażone w ściągane poduszki to również ciekawe rozwiązanie na urządzenie letniego tarasu czy altany i ogrodu. Dostojne, masywne oraz urokliwe meble Elizabeth to doskonała inwestycja na wiele lat. Dzięki wykorzystaniu drewna dębowego zabezpieczonego lakierem charakteryzują się ogromną odpornością. Ich piękny kolor oraz struktura będzie korzystnym sposobem na udekorowanie klimatycznych przestrzeni o ciepłym rodzinnym klimacie. Meble Elizabeth to niewątpliwa klasa zestawiona z funkcjonalnością i solidnym wykonaniem.