Drzwi do regału Rustyk

Więcej widoków

Drzwi do regału Rustyk

90,50 zł
Produkt niedostępny
Dostępność: ok. 8 tyg. Stan produktu: Zmontowany
Wyprodukowano w Polsce
Darmowy transport

Na wszystkie zamówienia

Darmowe wnoszenie

Rozładunek oraz wniesienie gratis

Szerokość 45 cm
Wysokość 45 cm
Długość
Opis

Drzwi są idealnym uzupełnieniem regałów z kolekcji RUSTYK i pasują do każdego modelu. Do ich stworzenia użyliśmy grubych desek z litego drewna sosnowego dzięki temu są odporne na wyginanie jednak należy pamiętać iż drewno to twór naturalny i pracuje pod wpływem wilgoci, nasłonecznienia oraz innych czynników zewnętrznych. Wyselekcjonowane drewno pochodzące z krajów skandynawskich posiada niezwykłą twardość dlatego elementy wykonane oprą się każdemu wgniecieniu natomaist wykończenie naturalnymi olejami oraz woskami zapewni dodatkowa ochronę jak również w przypadku miejscowych zarysowań pozwolą na bardzo łatwe naprawienie szkody.

Dodatkowym atutem jest uniwersalny rozmiar który pozwalana na instalownaie drzwi we wszystkich regałach z kolekcji Rustyk co pozwala na bazie jednego regału stworzyć mebel dostosowany do potrzeb każdego klienta a wraz z szufladami stworzy zupełnie nowy model. Wybór należy do Państwa a w komplecie otrzymujecie zawiasy, zatrzask, uchwyt, oraz plecy regału.

Dekorator radzi: Aby regał nabrał jeszcze większej funkcjonalności propunujemy połączenie pojemnych szuflad wraz z drzwiczkami za którymi schowamy podręczne drobiazgi, narzędzia oraz sprzęt domowego użytku.

Specyfikacja techniczna

Producent SEART furniture
Styl meble rustykalne
Szerokość 45 cm
Wysokość 45 cm
Dostępność ok. 8 tyg.
Stan produktu Zmontowany
Gwarancja 2 lata
ID PRODUKTU 1930
Zapytaj o produkt

Zadaj pytanie

* Pola wymagane

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Dodaj recenzję

Jak oceniasz ten produkt?

Produkt

Dostawa

Obsługa