Dember


-30%
PROMOCJA
ramka
Dębowe meble do przedpokoju sprawdzą sie w wielu domach. Ich jakość, precyzja i solidność wykonania zachwycają. Widoczne pęknięcia, szczeliny, czy odpryski to celowe działanie, mające na celu uczynienie ich bardziej stylowymi. Niejednolita kolorystyka to dowód na to, że materiał do nich użyty jest całkowicie naturalny. Dzięki temu meble z kolekcji Dember są wyjątkowe i unikatowe. Odcienie szarości, bielone, czy dąb naturalny olejowany, dają szeroki wachlarz możliwości dopasowania produktu do różnorodnych stylów. Liczne głębokie półki, wieszaki i szuflady pozwolą w prosty sposób uporządkować pomieszczenie. Wszystkie powyższe cechy sprawiają, że meble Dember będą stanowić przepiękny i praktyczny zestaw mebli do przedpokoju.
 
 

Przedpokój to pierwsze pomieszczenie, które widzą goście po wejściu do domu. Jego wygląd świadczy o nas samych. Powinien być uporządkowany, bez eksponowania zbędnych przedmiotów. Zgrabny zestaw mebli do przedpokoju rozwiąże problem chaosu i nieładu w korytarzu i na klatce schodowej. Naszą propozycją jest kolekcja Dember. Są to produkty bardzo wysokiej jakości, wykonane z największą starannością. Materiał użyty do ich wyprodukowania to lite drewno dębowe. Tworzywo to jest ekologiczne i wyjątkowe. Walory estetyczne jakie posiada to: wyraźnie widoczna, przepiękna struktura, niesamowity zapach naturalnego drewna, niejednolita kolorystyka oraz otwory po sękach. Szczeliny, pęknięcia, odpryski na krawędziach to celowy zabieg, który czyni każdy mebel unikatowym i bardziej stylowym. Dodatkowo mają Państwo do wyboru trzy rodzaje wybarwień: naturalny olejowany, lodową szarość, bądź bielony.

Odcień naturalny olejowany na pewno przypadnie do gustu miłośnikom natury, ekologii. Sielski klimat, wiejski domek, wczasy na wsi kojarzą się z ciepłym, przytulnym wnętrzem, czyli stylem rustykalnym. Rustyk to obecnie jeden z najmodniejszych wiodących trendów, jaki możemy zoabserwować w meblarstwie. Naturalny odcień sprawdzi się również w przypadku wnętrz w stylu loftowym. Charakterystyczne dla niego są zimne, surowe pomieszczenia, nawiązujące do starych opuszczonych fabryk. Mamy tu ceglane, odrapane ściany, kamienne szare podłogi. Przepiękny kolor dębu ociepli trochę jego srogi wydźwięk, a nie zaburzy całości. Nasz industrialny dom, czy mieszkanie staną się bardziej przytulne. Jeśli jednak chcemy pozostać całkowicie w klimacie loftowym, idealnie sprawdzi się tu lodowa szarość. Zastosowanie szarości w przedpokoju w nowoczesnym designie nada mu niezwykłej elegancji.

Do wyboru są także bielone meble, które od razu kojarzą się ze stylem prowansalskim. Są to jasne, przejrzyste przestrzenie, ciepła domowa, sielska atmosfera oraz prosty szyk z lekką nutą nostalgii i tęsknoty za przeszłością. Chcąc stworzyć nastrój Prowansji do białych mebli dopasujmy dekoracje i dodatki pastelowe. Styl ten przypadnie do gustu osobom lubiących spokój, ciszę i odpoczynek w rodzinnym gronie.

Seria Dember składa się z 18 elementów, które tworzą doskonały komplet do przedpokoju, na korytarz i do garderoby. Do wyboru są: 3 rodzaje komód z szufladami, konsola, 2 typy luster w dębowej ramie, panel przyścienny wiszący oraz ze stojakiem, dwudrzwiowa szafa, szafki na buty z dwiema lub trzema zamkniętymi półkami, wygodne wieszaki z półką lub bez oraz ławka z dwiema dolnymi pókami lub niska ławka z głębokimi szufladami.

Kolekcja Dember to naturalność, piękno, praktyczność, trwałość, niepowtarzalność oraz wysoka jakość.

Serdecznie polecamy.