INFOLINIA: 41 370 8006

Brak produktów w koszyku.

Chloe White - Klasyczne rozwiązania

 
DARMOWA WYSYŁKA
ramka


Kolekcja mebli Chloe White to klasyczne i modernistyczne rozwiązania meblowe dla osób ceniących sobie funkcjonalność oraz nowoczesny design .

Meble wykonane zostały z litego drewna dębowego oraz płyty MDF obłożonej fornirem dębowym. Cała kolekcja charakteryzuje się prostym i klasycznym wykonaniem oraz pozwoli na bezproblemowe wykorzystanie przestrzeni dostępnej w pomieszczeniach o małym metrażu.

Kolekcja Chloe White to przede wszystkim solidnie wykonane meble dębowe, takie jak stółławaszafka RTVkomoda oraz witryna. Dogłębną staranność wykonania podkreśla prosta forma, która nadaje wszystkim meblom klasyczny wymiar oraz możliwość funkcjonalnego wykorzystania zarówno w sypialni, jak i salonie.

Chloe White to meble idealne dla osób ceniących sobie funkcjonalne rozwiązania w nowoczesnym i prostym kształcie oraz designie. Cała kolekcja daje możliwość skompletowania niezbędnych mebli, które posłużą w bezproblemowy sposób minimalistycznym przestrzeniom.

 
 

Piękna i nowoczesna kolekcja mebli Chloe White wykonana z drewna dębowego to doskonały sposób na stworzenie modernistycznych aranżacji salonów o stylowym i funkcjonalnym charakterze.

Kolekcja mebli Chloe white stworzona została z myślą o miłośnikach tradycyjnych, a jednocześnie nowoczesnych rozwiązań. Piękne i stylowe aranżacje wnętrz o funkcjonalnym charakterze to idealny sposób na stworzenie przemyślanych wnętrz. Kolekcja mebli Chloe White stworzona została z drewna dębowego. Białe fronty oraz delikatna forma mebli doskonale sprawdzi się we wnętrzach w klimacie minimalistycznym. W kolekcji znajdą Państwo komody w dwóch wariantach, posiadające wygodne i świetnie rozmieszczone szafki. Piękną witrynę oraz stabilną szafkę RTV, ławę oraz stolik kawowy, będący niezbędnym elementem każdego salonu oraz masywny dębowy stół idealny dla każdej jadalni. Cała kolekcja mebli Chloe white pozwala na doskonale wyposażenie przestrzeni salonu z funkcją jadalni. Starannie i solidnie wykonane meble cechuje ogromna trwałość. Wykorzystanie drewna dębowego oraz zestawienie do z pokrytą fornirem dębowym płytą MDF gwarantuje niezwykły szyk i nietuzinkową prostotę. Z pozoru delikatne meble w korzystny sposób odnajdą się w nowoczesnych, modernistycznych oraz minimalistycznych jasnych przestrzeniach. Kolekcja mebli Chloe White to delikatny odpowiednich kolekcji Chloe, wykonanej również z drewna dębowego jednak w nieco ciemniejszych barwach. Stylowe meble to niezbędny element każdego pomieszczenia, oprócz swojego charakteru powinny zaskakiwać również funkcjonalnością i właśnie dlatego w ofercie naszego sklepu znajdą Państwo kolekcję Chloe white, która jest odpowiedzią na tego typu oczekiwania klientów. Skromna i delikatna w swoich barwach, a także zamknięta w geometrycznych i prostych formach kolekcja znajdzie swoje zainteresowanie u miłośników tradycyjnych rozwiązań. Chloe white to kwintesencja prostoty widoczna w wyrafinowany i zdecydowany sposób. Niewątpliwie nowoczesny design oraz dobrze znana forma zachwyca swoją praktycznością oraz uniwersalnymi możliwościami wykorzystania, co gwarantuje ogromne zadowolenie każdego klienta.