Charlotte Persienne

 
ramka

Sypialnia jest pomieszczeniem, w którym szczególnie zależy nam na przytulnym klimacie. Dlatego do tego pomieszczenia warto wybrać meble z litego drewna, np. meble z drewna sosnowego. Sprawdzą się one także w salonie, gdzie miła atmosfera jest niezbędna dla wypoczynku i rekreacji w gronie najbliższych. Kolekcja mebli Charlotte Persienne doskonale nadaje się do wyczarowania odpowiedniego klimatu w sypialni i salonie.Ręczne/tradycyjne wykończenie i malowanie zachowuje naturalny urok drewna.

 
 

W skład zestawu wchodzą meble z litego drewna sosnowego. Charlotte Persienne to meble prowansalskie, jednak ze względu na możliwość wyboru kolorystyki frontów oraz blatów kolekcję można dostosować do dowolnej aranżacji wnętrza, od klasycznej, przez romantyczną, na nowoczesnej kończąc. Na kolekcję składają się: drewniane komody o różnych wymiarach, szafy jedno-, dwu- oraz trzydrzwiowe, szafka nocna, łóżko w trzech wersjach rozmiaru, szafka RTV oraz stylowa witryna.

Meble do sypialni i meble do salonu z kolekcji Charlotte Persienne to kwintesencja stylu prowansalskiego we wnętrzach. Skromna stylistyka, połączona z wysoką jakością i dbałością o detale, czyni tę kolekcję naturalnie piękną i elegancką w swej prostocie. Dzięki tej kolekcji romantyczny i swobodny charakter francuskiej wsi można przenieść do własnego domu! Bliski kontakt z naturą gwarantuje zastosowanie litego drewna sosnowego. Szeroka paleta barw frontów i blatów do wyboru sprawia, że kolor mebli można z łatwością dobrać do konkretnej aranżacji. Proponujemy pokrycie mebli woskiem, lakierem, lakierem z przecierką lub efekt strukturyzacji nadający drewnianym meblom wyjątkowy, starodawny charakter. Meble Charlotte Persienne to odpowiedź na zróżnicowane potrzeby: w niewielkiej sypialni doskonale sprawdzi się sosnowa komoda dwudrzwiowa oraz szafa jednodrzwiowa, w większym pomieszczeniu świetnie będzie się prezentować szeroka komoda oraz trzydrzwiowa szafa. Meble sosnowe z litego drewna zachwycają swym naturalnym wyglądem, ale także swoją trwałością, uniwersalnością i funkcjonalnością. Pojemne szafy, wygodne duże łóżko sosnowe, piękna witryna dodająca wnętrzu charakteru i pakowna, a przy tym modna, komoda to doskonałe wyposażenie do każdego domu. Białe meble w stylu prowansalskim, meble w naturalnej kolorystyce drewna sosnowego, a może pastelowe meble do sypialni shabby chic? - dzięki szerokiej palecie kolorów można tej szlachetnej i przytulnej kolekcji nadać indywidualny styl.