Bright

 
ramka

Kolekcja Bright stworzona została z myślą o osobach ceniących w życiu ład i harmonię. Powyższe cechy odnajdziemy choćby w prostych, symetrycznych liniach i formach. Jasne odcienie wprowadzą do wnętrza światło, które nastraja pozytywnie, daje efekt ukojenia, relaksu. Dzięki ograniczeniu ozdobników nie ma narzuconego z góry stylu, więc meble są jednocześnie uniwersalne. Materiał , który został użyty do ich produkcji, to płyta stolarska fornirowana drewnem dębowym, co sprawia, że produkt jest ekologiczny, trwały i bardziej odporny na uszkodzenia. Wybór porządnych mebli do sypialni to gwarancja dobrego snu. Jesteśmy pewni, że zestaw Bright w pełni spełni Państwa oczekiwania.

 
 

Spośród licznych propozycji do sypialni, które oferujemy Państwu w naszym sklepie, dostępne są również meble dla koneserów minimalizmu, prostoty, ale jednocześnie subtelnej elegancji. Przykładem może być kolekcja Bright. Dominują tu nieskomplikowane kształty, symetria konstrukcji oraz naturalizm.

"Bright" to jasność, przejrzystość przestrzeni, umysłu, działania. Nie bez przyczyny użyty tu został ten angielski termin. Mamy jasne kolory, co nastraja nas pozytywnie, uspokaja. Naturalne barwy ukoją nasze nerwy, pozwolą odpocząć, zrelaksować się. Dobry sen zregenereuje nasze ciało. Wolny umysł nastroi nas do działania.

Kolekcja nie jest ogromna. Nie składa się z nieprzebranej ilości szaf, komód, łóżek. To jeszcze jeden ukłon w stronę osób, dla których liczy się konkret, lubiących porządek i harmonię. Skomponowana jest z umiarem, posiada dokładnie tyle elementów, aby stworzyć z niej idealny, zgrabny, kompletny zestaw sypialniany. Stylowa szafka nocna z jedną lub dwiema szufladami, stanie obok łóżka w wybranym rozmiarze. Przy ścianie ustawimy dużą szafe dwudrzwiową z drążkiem na wieszaki, w której swoje miejsce znajdą nasze płaszcze, kurtki, swetry, bluzki. Do dopełnienia całości przyda się jeszcze komoda z trzema, pojemnymi szufladami. Dodatki będą znaczące, aczkolwiek nie przesadzone. Dla zachowania motywu minimalizmu pokój udekorujemy biało-czarnym portretem ściennym. Pierwsze skojarzenia, jakie wywołuje kolekcja, to Skandynawia, czyli lekkość, funkcjonalność i niezawodność. Wspomnianą lekkość wyraźnie widać w ich konstrukcji. Nie są ciężkie, masywne. Druga cecha – funkcjonalność, to oczywiste. Są bardzo proste w obsłudze, nie musimy się zastanawiać:" jak to działa?". Zastosowano tu również ergonomiczny system bezuchwytowy, bez obaw, że poluzowany uchwyt utrudni nam otwarcie szafki. Niezawodność natomiast gwarantuje wysoka jakość materiałów oraz porządne wykonanie. By wprowadzić do naszych sypialni styl skandynawski, do białych ścian dobierzmy akcesoria w tonacjach ecru, beżu, wrzosu, czy hebanu. Chcąc pójść w subtelnie inną stronę, możemy zahaczyć o klimat romantyzmu. Meble Bright będą do niego doskonałą bazą. Dekoracje, jakie "zagoszczą", to zwiewne firany tiulowe, ozdobne wazony ze świeżymi kwiatami oraz świece zapachowe. Powstanie eteryczny nastrój, a nie zostaną zaburzone spokój i harmonijność. Niezwykle popularny w architekturze wnętrz jest klasycyzm. Również i w tym przypadku seria Bright wpasuje się w Państwa gusty. Będą one pięknym tłem dla ciepłych, miłych dywaników przyłóżkowych oraz umiarkowanych ozdób w w kolorze czekolady, złota.

Podsumowując. Kolekcja Bright posiada takie zalety jak: uniwersalizm, funkcjonalność, estetyka, solidność i nowoczesny design. Jesteśmy przekonani, że meble Bright "zagrzeją" miejsce w nie jednej Państwa sypialni.