INFOLINIA: 601 316 615

Brak produktów w koszyku.

Boston - Meble z drewna Boston

blat do stołu
nogi do stołu

Kolekcja Boston dedykowana jest do jadalni i salonu. Szeroka oferta stołów o różnych rozmiarach, formach i zastosowaniach pozwoli na zaaranżowanie zarówno dużej jadalni, jak i mniejszej części salonu, która ma pełnić tę funkcje. W kolekcji znajdują się zarówno stoły o pokaźnych rozmiarach, które pomieszczą rodzinę i wielu gości, jak mniejsze modele, idealne do niewielkich wnętrz. Nowoczesne i praktyczne stoliki kawowe sprawdzą się idealnie w pokoju dziennym, gdzie wraz z wygodną kanapą, stworzą przyjemne miejsce do wypoczynku.

Ciekawą propozycją w kolekcji Boston są stoły z betonowym blatem. Modele te prezentują się bardzo imponująco i świetnie wpisują się w najnowsze trendy wnętrzarskie. Miłośników modnych, a zarazem praktycznych rozwiązań zachęcamy do zapoznania się ze stołami z metalowymi nogami, które również znajdują się w kolekcji Boston. Na uwagę zasługują także stoły okrągłe, które są idealnym rozwiązaniem do małych wnętrz, aneksów kuchennych czy jadalni połączonych z salonem.

Kolekcja Boston cechuje się bardzo ciekawym wzornictwem i wysoką jakością produktów. Solidne wykonanie i staranny dobór materiałów sprawiają, że meble z kolekcji Boston trafią w gusta najbardziej wymagających.