wojciech majchrzak

 

 Wojciech Majchrzak poleca szafkę nocną z kolekcji Charlotte 

Szafka nocna Charlotte 435 wykonana została w całosci z drewna sosnowego. Szafka posiada praktyczną półkę oraz uchylne drzwiczki. Atutem mebli z kolekcji Charlotte jest możliwość wyboru barwy korpusu i blatu z bardzo bogatej gamy kolorystycznej. Pan Wojciech wybrał szafkę w kolorze białym. 

Oprócz szafki nocnej Pan Wojciech zdecydował się również na lampę stołową - kolekcja This&That 12 oraz poduszki w kolorze czarnym - kolekcja This&That 47. 

Wojciech Majchrzak - aktor filmowy i teatralny, absolwent PWST we Wrocławiu. Występował w Teatrze Powszechnym w Łodzi, Teatrze Nowym w Łodzi, Teatrze Powszechnym im. Jana Kochanowskiego w Radomiu, Teatrze Ochoty, Teatrze Komedia w Warszawie. Zagrał w kilku produkcjach telewizyjnych,  w tym rolę Wacława Szczygła w serialu "Przeprowadzki". Popularność przyniosła mu rola Leszka Nowaka w serialu "Na Wspólnej", w którym grał w latach 2003 - 2006. W latach 2010 - 2014 grał w serialu wojennym "Czas honoru" wcielając się w postać Tomasza Krawicza ps. Krawiec, dowódcę cichociemnych. Aktor serialu "M jak Miłość".

 

  

Szafka nocna z kolekcji Charlotte 

Długo nie mogłem się zdecydować na szafkę nocną. Żadna nie przypadła mi do gustu przez długi czas, uznałem nawet, że taki mebel nie jest mi w ogóle potrzebny. Aż do czasu, kiedy żona zamówiła RTV-kę Seart. Spodobał mi się charakter i solidność mebli z litego drewna. Natychmiast w Internecie przejrzałem pełną ofertę firmy i znalazłem to, na co tak długo nie mogłem się zdecydować. Szafka nocna Charlotte 435 to klasyczna elegancja - piekno z naturalnego drewna. Sosnowa szafka z kolekcji Charlotte posiada praktyczną półkę oraz uchylne drzwiczki. Bogata gama kolorystyczna sprawia, że mogłem dowolnie skomponować korpus i blat szafki - jednak wybrałem klasyczną biel. Teraz przy naszym łóżku dumnie stoi piękna biała szafka i dzierży moje aktualnie czytane książki, tablet i iPhone'a. Okazało się, że szafka nocna Charlotte to niezastąpiony element wystroju naszej sypialni. 

                                           wojciech majchrzak