W ciągu dnia pracujemy, często jesteśmy zestresowani, żyjemy w ciągłym biegu. Konieczne jest jednak wygospodarowanie czasu na odpoczynek i regenerację sił. Najlepiej i najskuteczniej wypoczywa się w ładnie i funkcjonalnie zaaranżowanej, własnej sypialni, na wygodnym łóżku. Prezentujemy listę TOP 10 pięknych, komfortowych, nowoczesnych a jednocześnie nawiązujących do natury łóżek dębowych.


Łóżko dębowe Stylish Bedroom / Forester 140x200

łóżka dębowe


Łóżko Forester 140x200 znajdziesz tutaj - https://www.seart.pl/lozko-debowe-stylish-bedroom-forester-140x200.html


Łóżko Forester to nasza propozycja dla najbardziej wymagających. Rama wykonana jest z litych belek dzikiego dębu, a wygodne wezgłowie z dwóch desek. Materiał ten gwarantuje wyjątkową trwałość. Dziki dąb to szczególna odmiana drewna, charakteryzująca się wyjątkowo naturalnym wyglądem. Belki mają widoczne rozpękania i sęki. Takie łóżko sprawi, że w sypialni poczujemy się jak w lesie, a faktem jest, że na łonie natury wypoczywa się wspaniale. Jednocześnie konstrukcja łóżka Forester, eksponująca naturalne piękno drewna, jest bardzo nowoczesna. Charakteru dodają mu modne, wytrzymałe nogi z czarnego metalu i drewna.


Łóżko to charakteryzuje się najwyższą jakością wykonania. Jest uniwersalne, pasuje do wnętrz w różnych stylach: nowoczesnym, minimalistycznym, tradycyjnym, modern, rustykalnym. Niezależnie od tego, w jakim stylu urządzimy sypialnię, z łóżkiem Forester poczujemy się bliżej natury i komfortowo wypoczniemy.


Łóżko dębowe Dream Bedroom / Laura 160x200

łóżka dębowe


Łóżko Laura 160x200 znajdziesz tutaj - https://www.seart.pl/lozko-debowe-dream-bedroom-laura-160x200.html


Inne łóżko dla osób ceniących komfortowy wypoczynek, nowoczesność, naturalność oraz estetykę wykonania to łóżko Laura z kolekcji Dream Bedroom. Wykonane jest z litego drewna dębowego, z masywnych, bardzo naturalnie wyglądających belek. Wygląd ma klasyczny. Zagłówek wykonany jest z dwóch cieńszych desek. Grube, solidne nogi mają kształt prostokątnych klocków drewna. Belkom uroku dodają sęki i naturalne spękania.


Łóżko całe jest w naturalnym, niejednolitym kolorze drewna. Proponujemy dwa rodzaje wybarwień. Dziki dąb naturalny stworzy przytulny klimat w minimalistycznym, a nawet industrialnym wnętrzu, nie zmieniając jego charakteru. Będzie idealny również dla osób lubiących życie w zgodzie z naturą, wnętrza sielskie, rustykalne. Dziki dąb bielony przypadnie do gustu osobom lubiącym prostą, subtelną elegancję z nutką nostalgii.


Dodatkową zaletą tego łóżka jest możliwość zamontowania pod nim dwóch pojemnych szuflad, zabezpieczonych przed kurzem listwą maskującą.

Łóżko dębowe Dream Bedroom / Greta 160x200

łóżka dębowe


Łóżko Greta 160x200 znajdziesz tutaj - https://www.seart.pl/lozko-debowe-dream-bedroom-greta-160x200.html


Również z kolekcji Dream Bedroom pochodzi łóżko Greta. Ma trochę inny, bardziej oryginalny kształt niż łóżko Laura, za sprawą nóg w formie dwóch masywnych desek. Pod łóżkiem tworzy się wnęka, w której można zamontować szufladę. Oparcie wykonane jest z desek o nieregularnym kształcie.


Łóżko Greta jest bardzo nowoczesne w formie, pomimo iż nawiązuje do natury poprzez wykonanie z masywnych, dębowych belek z widocznymi sękami i spękaniami. Tak jak łóżko Laura, jest dostępne w naturalnym kolorze dziki dąb lub jaśniejszym – dziki dąb bielony.


Drewniane Łóżko Kobe 160

łóżka dębowe


Łóżko Kobe 160 znajdziesz tutaj - https://www.seart.pl/drewniane-lozko-kobe-160.html


W trochę innym klimacie wykonane jest łóżko Kobe z kolekcji Exclusive, chociaż również w tym przypadku materiałem jest naturalne, lite drewno. Mamy tutaj bogaty wybór rodzajów drewna i wybarwień. Łóżko może być zrobione z dębu, jesionu, czereśni, orzecha, olchy. Konstrukcję ma nietypową, masywną, jednak jego forma jest lekka, prosta a jednocześnie oryginalna. Nawiązuje lekko kształtem do kultury północnoamerykańskich Indian. Doskonale sprawdzi się jako element dekoracyjny w nowoczesnej, minimalistycznej sypialni. Meble w kolorze drewna są uniwersalne, dają szerokie możliwości aranżacji, dlatego łóżko Kobe sprawdzi się w każdym wnętrzu: klasycznym, skandynawskim, rustykalnym, loftowym, industrialnym. Bardzo fajny efekt dało ukrycie nóżek – łóżko wygląda, jakby lewitowało w powietrzu. Ze względu na lekkość formy jest odpowiednie także dla małych sypialni.


Łóżko Kobe wykończone jest olejem, który podkreśla naturalne usłojenie drewna, a tym naturalność konstrukcji. Ma odpowiednio wyprofilowane podłoże, co zapewnia komfortowy sen. Szeroki zagłówek można wykorzystać również jako półkę. Zaokrąglone krawędzie łóżka dodają całej konstrukcji delikatności oraz zwiększają bezpieczeństwo użytkowania. Łóżko jest także bardzo trwałe i odporne na uszkodzenia.


Ekskluzywny, nowoczesny a jednocześnie nawiązujący do natury design łóżka Kobe, jego oryginalność i wygoda użytkowania sprawiają, że po prostu chce się je mieć w swojej sypialni.


Łóżko dębowe Dream Bedroom / Tatiana 140x200

łóżka dębowe


Łóżko Tatiana 140x200 znajdziesz tutaj - https://www.seart.pl/lozko-debowe-dream-bedroom-tatiana-140x200.html


To łóżko doskonale pasuje do wnętrz nowoczesnych, także industrialnych. Jest bardzo proste w formie, jego nogi wykonane są z drewna połączonego z pomalowanym na czarno metalem, co jest obecnie bardzo modnym rozwiązaniem. Głównym elementem dekoracyjnym jest tutaj oparcie zrobione z grubej, rzeźbionej deski, która kształtem przypomina naturalny pień drzewa. Reszta konstrukcji stanowią proste, drewniane belki z litego dębu, z zachowanymi pęknięciami i sękami. Wysokość łóżka można regulować. Będzie idealne dla osób dobrze czujących się w minimalistycznych wnętrzach, stylowych i na czasie.


Łóżko dębowe Dream Bedroom / Wera 160x200

łóżka dębowe


Łóżko Wera 160x200 znajdziesz tutaj - https://www.seart.pl/lozko-debowe-dream-bedroom-wera-160x200.html


Podobnie jak Tatiana wykonane jest łóżko dębowe Wera, posiada takie samo dekoracyjne oparcie z fantazyjnie rzeźbionej deski. Naturalne pęknięcia i widoczne sęki nadają mu piękny, naturalny wygląd. Jednak jego charakter jest zupełnie inny za sprawą grubych, masywnych nóg z drewnianych klocków, oraz braku metalowych akcentów. Łóżko Wera jest klasyczne, piękne, stabilne i trwałe. To jasne łóżko bardzo ładnie wygląda na ciemniejszej podłodze w kolorze orzecha, w klasycznej sypialni. Doskonale wpisuje się również w przytulny nastrój wnętrz rustykalnych jak i oszczędniejszych w dekoracje wnętrz loftowych.


Łóżko dębowe Stylish Bedroom / Arthur 160x200

łóżka dębowe


Łóżko Arthur 160x200 znajdziesz tutaj - https://www.seart.pl/lozko-debowe-stylish-bedroom-arthur-160x200.html


Dla wszystkich lubiących oryginalne, niebanalne i modne propozycje, mamy niepowtarzalne łóżko z charakterem. Jest to łóżko dębowe z kolekcji Stylish Bedroom – Arthur.


Wyjątkowy charakter temu meblowi nadają modne nogi, ukośnie przymocowane, wykonane z drewna połączonego z surowym metalem. Nogi są stabilne i mocne. Konstrukcja wykonana jest z dębowych, masywnych belek, z naturalnymi spękaniami. Całość uzupełnia oparcie z dwóch cieńszych desek, specjalnie wyprofilowanych, aby wyglądały jak najbardziej naturalnie i dziko. Oprócz nieprzeciętnego designu, łóżko to charakteryzuje najwyższa jakość i trwałość.


Łóżko wykończone jest naturalnym olejem bezbarwnym, który podkreśla naturalne piękno drewna, lub bielonym, który nadaje mu nieco chłodniejszy odcień.


Dębowe łóżko Arthur jest idealne do nowoczesnych, z elementami stylu industrialnego sypialni. Wprowadza do nich dzikość lasu. Zapewni również najwyższy komfort wypoczynku.


Drewniane Łóżko KUZMA 160

łóżka dębowe


Łóżko KUZMA 160 znajdziesz tutaj - https://www.seart.pl/drewniane-lozko-kuzma-160.html


Kolejna nasza propozycja to łóżko z kolekcji Exclusive, z serii „lewitujących”, tak jak łóżko Kobe. Drewniane łóżko Kuzma charakteryzuje bardzo prosta forma, która jest jednocześnie oryginalna i niebanalna. Jego konstrukcja wygląda bardzo lekko, są to dwa połączone ze sobą prostopadle kawałki drewna, które dzięki swojej naturalności pełnią funkcję dekoracyjną. Nóżki są ukryte, łóżko wygląda, jakby unosiło się w powietrzu.


Łóżko Kuzma jest minimalistyczne w formie, lecz pasuje nie tylko do nowoczesnych wnętrz. Będzie dobrze wyglądać w różnych stylizacjach, dzięki swojej prostocie.


Dębowe Łóżko Natural 160

łóżka dębowe


Łóżko Natural 160 znajdziesz tutaj - https://www.seart.pl/debowe-lozko-natural-160.html


To piękne, solidnie wykonane i komfortowe łóżko zapewni wygodny i przyjemny odpoczynek najbardziej wymagającym. Wygląda bardzo ładnie i naturalnie. Widoczność słojów drewna podkreślona jest naturalnym olejem. Krawędzie konstrukcji są zaokrąglone, co sprawia, że nabiera ona delikatności, a łóżko jest bezpieczne w użytkowaniu.


Łóżko Natural jest idealne dla osób lubiących spokojną klasykę. Jeżeli dodatkowo wyposażymy je w oświetlenie, które można zamontować w zagłówku, otrzymamy piękną dekorację eksponującą fragment oparcia wykonany z piaskowanego drewna.


Jest to niewątpliwie łóżko najwyższej jakości, starannie wykonane, trwałe i eleganckie.


Drewniane Łóżko Russ 140

łóżka dębowe


Łóżko Russ 140 znajdziesz tutaj - https://www.seart.pl/drewniane-lozko-russ-140.html


Na zakończenie prezentujemy trzecie łóżko z serii bardzo modnych łóżek „lewitujących”. Dostępne jest w kilku wersjach, z różnych gatunków drewna. Jego konstrukcja przypomina łóżka Kuzma i Kobe. Łóżko Russ jest bardzo prostej budowy, tak jak Kuzma, a zaokrąglone boki przy zagłówku sprawiają, że ma styl lekko indiański, jak Kobe. Wykonane jest z masywnego drewna, jednak wygląda bardzo lekko, nie tylko za sprawą niewidocznych nóżek.


Łóżko to będzie dobrze wyglądać w każdym wnętrzu, może być tłem dla dekoracji w różnych stylach. Jest również bardzo wygodne i zapewnia komfort wypoczynku.


Tak więc każdy miłośnik naturalnych, drewnianych mebli, znajdzie u nas idealne dla siebie łóżko w zależności od upodobań, klasyczne lub oryginalne w formie, modne lub ponadczasowe.