football_academy_seart_cup

III TURNIEJ HALOWY SEART CUP 2016

III edycja Turnieju Halowego SEART CUP 2016 odbyła się 13 lutego br. na Hali Sportowej w Zespole Szkół nr 3 w Chmielniku. Organizatorem turnieju była Szkółka Piłkarska FOOTBALL ACADEMY Chmielnik oraz firma meblowa SEART. W turnieju uczestniczyło pięć drużyn: FA Pińczów, FA Jędrzejów, FA Kielce, FA Busko-Zdrój oraz FA Chmielnik - turniej rozgrywany był dla chłopców z rocznika 2006. Mecze, zgodnie z filozofią Football Academy rozgrywane były systemem „każdy z każdym”, każdy mecz trwał 12 minut. W sumie rozegranych zostało 10 spotkań i strzelono ponad trzydzieści bramek.

Każdy z zawodników otrzymał pamiątkowy medal, zostały przyznane również indywidualne wyróżnienia dla najlepszego bramkarza, króla strzelców oraz najlepszego zawodnika turnieju.

Król strzelców: IGOR CZUBA - FA Jędrzejów (6 bramek)

Najlepszy bramkarz: BARTEK MAKOWSKI - FA Busko Zdrój

Najlepszy zawodnik turnieju: OSKAR ŁUCZAK - FA Kielce

Najlepsi zawodnicy:

FA Pińczów – Aleksander Gałęziowski
FA Busko-Zdrój - Marcin Jankowski
FA Chmielnik – Jakub Duda
FA Kielce – Miranda Malkolm
FA Jędrzejów – Daniel Januszek

Nagrody w postaci medali za wspaniałą i kreatywną pracę z dziećmi dostali również trenerzy oraz menagerowie:

SUPER TRENER:
Fa Pińczów - Łukasz Biały
Fa Busko Zdrój - Rafał Kulczycki
Fa Jędrzejów - Karol Smorąg
FA Kielce - Piotr Dutkiewicz
FA Chmielnik – Rafał Prędki

SUPER MENAGER:
Fa Pińczów - Seweryn Sosień
Fa Busko Zdrój - Jacek Ćwik
Fa Jędrzejów - Paweł Rybiński
Fa Kielce - Mateusz Jonczyk
Fa Chmielnik - Marcin Hanczke

Firma SEART, jako sponsor Turnieju ufundowała nagrody w postaci medali, pucharów, nagród indywidualnych dla najlepszych zawodników oraz słodkiego poczestunku.

 

MISJA FOOTBALL ACADEMY

 

Misją Football Academy jest podnoszenie poziomu sportowego i organizacyjnego dziecięcej piłki nożnej w Polsce i Europie.

Bazuje ona na trzech najważniejszych założeniach: doskonale przygotowanym boisku, starannie dobranym sprzęcie treningowym oraz wykwalifikowanej kadrze trenerskiej. Wszystkie turnieje i szkolenia dostosowane są do wieku i możliwości młodych zawodników. Do Akademii Piłkarskiej może zostać zapisany każdy młody zawodnik oraz zawodniczka bez względu na posiadane umiejętności, każdy witany jest z otawrtymi ramionami.

Podstawowym celem Football Academy jest nauczanie dzieci gry w piłkę nożną, poprzez zabawę i edukację. Piłkarska Szkółka uczy zasad fair play oraz nie poddaje młodych piłkarzy presji wyników, jednocześnie jednak nie zwalnia swoich podopiecznych z obowiązku czynienia postępów.

Trening piłkarski pozwala rozwinąć nie tylko poszczególne elementy techniki piłkarskiej, ale umożliwia również wykształcenie w sobie dyscypliny i zdolności do pracy w grupie, a także kreatywności i umiejętności rozwiązywania problemów - cech charakteru przydatnych na przestrzeni całego życia.

Realizując wszystkie te działania, Football Academy zwraca uwagę na budowanie, utrzymywanie i umacnianie doskonałego kontaktu z rodzicami swoich młodych piłkarzy.