Regał to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych typów mebli – można go spotkać niemal w każdym domu, w wielu różnych wnętrzach. Trudno wyobrazić sobie pokój ucznia bez regału z książkami, ale tego rodzaju meble znajdziemy także w salonie, kuchni, jadalni czy sypialni – i to bez względu na to, w jakim stylu zaaranżowane jest wnętrze! Ponieważ regały – zwłaszcza te klasyczne – są bardzo uniwersalne i wszechstronne, stanowią ten typ wyposażenia, z którym niechętnie się rozstajemy. Gdy więc przychodzi moment remontu i zmiany aranżacji pokoju, a stary regał nie pasuje nam wymiarami lub funkcjonalnością do nowej odsłony wnętrza, trzeba dla niego szukać godnego zastępcy. Chyba, że posiadamy regał, który ZAWSZE dostosuje się do naszych aktualnych potrzeb... W naszej ofercie znajdziecie takie regały!


Wysoki czy szeroki – ustaw tak, jak lubisz

regał drewniany


Zakup produkty z kolekcji Rustyk tutaj - https://www.seart.pl/rustyk-sosnowy-k-34.html

Wybierając idealny regał do domowego wnętrza, stajemy przed dylematem dotyczącym wymiarów i kształtu mebla. Niegdyś regałem nazywano prostą, wysoką szafkę z odkrytymi półkami. Dziś sprawa nie jest taka oczywista! Regał może być bowiem umiarkowanie szeroki i wysoki, ale równie dobrze może przyjąć formę mebla wąskiego, szafki narożnej, niskiego i szerokiego rzędu półek… Ze względu na różne miejsce przeznaczenia i zróżnicowane sposoby wykorzystania mebla, regał może mieć naprawdę przeróżne kombinacje półek, więc każdy z łatwością znajdzie coś dla siebie. Problem powstaje w chwili, gdy do naszego odnowionego salonu teraz bardziej będą pasować meble niskie, a my posiadamy wysoki regał z kilkoma poziomami półek. Zazwyczaj konstrukcja mebla nie pozwala na zmianę jego ustawienia w taki sposób, by z wersji pionowej utworzyć poziomą. Zawsze albo źle to wygląda, albo sposób wykonania mebla to uniemożliwia, bo np. boczne poprzeczki są zdecydowanie cieńsze i delikatniejsze niż półki. W naszej ofercie znajdziecie meble, które odpowiadają potrzebom dynamicznie zmieniających się wnętrz. Regały z kolekcji Rustyk można ustawiać w pionie i poziomie, w obu wersjach prezentują się wspaniale i są maksymalnie funkcjonalne. Wszystkie elementy sosnowych regałów w stylu rustykalnym mają tę samą grubość i są równie wytrzymałe i solidne. Dzięki temu zawsze ustawisz swój ulubiony mebel dokładnie tak, jak akurat potrzebujesz!


Dodawaj szuflady i zwiększaj funkcjonalność

regał drewniany


Zakup produkty z kolekcji Strong tutaj - https://www.seart.pl/strong.html

Możliwość dowolnego ustawienia regałów Rustyk to dopiero jedna z wielu zalet tych mebli. Kolejną niewątpliwie jest możliwość dobrania szuflad, idealnie dopasowanych stylem, kolorystyką i wymiarami do półek regałów. Chcesz wyeksponować rodzinne pamiątki? Śmiało zostaw wszystkie półki odkryte! Pragniesz ukryć przed wzrokiem odwiedzających Cię gości rzeczy osobiste lub takie, które dają wrażenie bałaganu we wnętrzu? Dobierz do swojego regału Rustyk piękne szuflady! Uzupełnianie wybranych półek drewnianego regału

szufladami to nie tylko dostosowywanie funkcjonalności mebla do własnych potrzeb i oczekiwań, ale także zabawa aranżacją i dopasowywanie wyglądu mebla do reszty wnętrza.


Regały w pełni uniwersalne

regał drewniany


Zakup produkty z kolekcji Industrial tutaj - https://www.seart.pl/industrial.html

Dzięki temu, że możesz decydować o ustawieniu mebla oraz konfiguracji szuflad (lub ich braku), każdy regał sosnowy z kolekcji Rustyk staje się wyposażeniem uniwersalnym. Ale jest coś, co jeszcze bardziej zwiększa wszechstronność zastosowania tych mebli… To ponadczasowy, klasyczny wygląd oraz zastosowanie naturalnych materiałów do produkcji regałów. Drewno sosnowe barwione na piękny, ciemnobrązowy kolor w połączeniu z prostą, masywną konstrukcją pozbawioną ozdobników daje w pełni uniwersalne wyposażenie każdego wnętrza. Choć regały Rustyk wliczają się do kolekcji stworzonej z myślą o aranżacjach rustykalnych, tak naprawdę meble te doskonale i z łatwością dostosują się do każdego innego wnętrza. Szlachetne drewniane regały o ciemnym wybarwieniu będą wspaniałym dodatkiem do wnętrz vintage, klasycznych, ale i do aranżacji nowoczesnych. Efekt końcowy będzie zależny od doboru pozostałych mebli, a także kolorystyki wnętrza oraz stylistyki dodatków dekoracyjnych. Inwestując w solidny, świetnie wykonany regał sosnowy z litego drewna, który możesz dowolnie ustawić i wyposażyć w dowolną liczbę szuflad i który będzie odpowiedni do każdego typu aranżacji wnętrz, inwestujesz tak naprawdę w wyposażenie, które zostanie z Tobą już na zawsze, cierpliwie znosząc upływ czasu, intensywną eksploatację, zmianę Twoich potrzeb i gustów, zmieniającą się w aranżacji wnętrz modę, a nawet zmieniające się warunki lokalowe. Takie meble to również świetne i praktyczne wyposażenie do pokoju dziecięcego. Kilkuletni brzdąc bez trudu dosięgnie swoje zabawki, jeśli ustawimy regał poziomo, nastolatkowi z kolei wygodniej będzie korzystać z rzeczy znajdujących się na regale ustawionym w pionie. Ten przykład pokazuje, że wyposażenie może „rosnąć” wraz z dzieckiem i nie warto oszczędzać na aranżacji dziecięcego pokoju, szukając najtańszych rozwiązań, które będą wyborem na zaledwie kilka lat.