Olga Borys poleca szafkę RTV z kolekcji Charlotte

Szafka RTV z kolekcji Charlotte została wykonana z drewna sosnowego. Dodatkowym atutem szafki jest możliwość wyboru barwy korpusu oraz blatu z bardzo bogatej gamy kolorystycznej. Pani Olga zdecydowała się na szafkę w kolorze białym.  

 Olga Borys, recenzje gwiazd

Olga Borys - aktorka teatralna i telewizyjna, absolwentka PWSFTViT w Łodzi. Występowała na deskach Teatru Komedia,Ochoty, Syrena, Kwadrat, Scena Prezentacje w Warszawie, a także Teatru im. J. Osterwy w Lublinie. Popularność przyniosła jej rola Zuzi Śnieżanki w serialu "Lokatorzy", potem przyszły kolejne, m.in. w serialach: "Ja to mam szczęście", "Klan", "Na Wspólnej", "Pierwsza miłość", "Galeria", "Samo Życie" i "Magda M".

 

                                                                                           

 Szafka RTV z kolekcji Charlotte

Szukałam mebla, który spełni dwie funkcje: szafki RTV i schowka na drobiazgi. Musiał być dodatkowo jak najmniej toksyczny, najlepiej również wykonany z naturalnych materiałów, gdyż jego miejsce przeznaczenia to sypialnia. W Seart.pl Meble z Drewna znalazłam - bez wątpienia bardzo praktyczną i stabilną szafkę RTV. Mebel pochodzi z kolekcji Charlotte i wyposażony jest w pojemne szafki i szuflady, które stanowią idealny schowek na moje babskie precjoza i drobiazgi. Szafka wykonana została w całości z drewna sosnowego, a dodatkowym jej atutem jest możliwość wyboru koloru korpusu, wnętrza i blatów. Ja - spośród bogatej oferty kolorów, zdecydowałam się na szafkę w całości w kolorze białym. Szafka RTV z kolekcji Charlotte spełniła moje oczekiwania i teraz cieszy mnie swoją urodą i funkcjonalnością. Bardzo mile zaskoczyła mnie także kompetentna obsługa o szybkość realizacji mojego zamówienia. Seart Meble z Drewna jest godny polecenia.