IMM Cologne 2015 – To Międzynarodowe Targi Mebli i Wyposażenia Wnętrz w Kolonii, które właśnie dobiegły końca. W tym roku targi te odbyły się równolegle z Living Kitchen - Międzynarodowymi Targami Mebli Kuchennych i Wyposażenia Kuchni. To gigantyczne wydarzenie, które co roku przyciąga tysiące wystawców, projektantów, architektów oraz koneserów dobrego designu. Nie mogło nas tam oczywiście zabraknąć!

Targi w Kolonii jak co roku otwierają cykl wystawienniczy w branży meblowej i wyznaczają kierunki we wnętrzarstwie. Wydarzenie to przyciąga największych graczy z branży, jest najważniejszym miejscem dla globalnej branży meblarskiej. Prezentowana ogromna różnorodność mebli oraz artykułów dekoracji wnętrz w połączeniu z wysokimi standardami prezentacji produktów, sprawia, że Targi IMM Cologne nie mają sobie równych.

Firma Seart nie traci czasu na stanie w miejscu, jak co roku, i tym razem byliśmy obecni na największych targach w Europie. Obecność na targach daje nam nie tylko kontakt z producentami mebli z całego świata, ale również jest dla nas inspiracją i motorem napędowym do dalszych działań. Dzięki stałej obecności na najważniejszych targach w branży, jesteśmy pewni, że produkty, które oferowane są w naszym sklepie spełniają wyśrubowane normy jakościowe. Na bieżąco śledzimy również najmodniejsze trendy we wnętrzarstwie.

Ogromna różnorodność stylów, materiałów, różne pułapy cenowe, powodują, że targi w Kolonii co roku osiągają doskonałą frekwencję producentów, jak i odwiedzających.

Wizyta na targach w Kolonii to prawdziwa uczta dla zmysłów.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć oraz naszego filmiku, prezentującego Targi IMM Cologne 2015 w pigułce.

Galeria


ViedoopinieVideoopinieKomoda drewnianaStół i ławka