Katarzyna Błażejewska - Stuhr i Maciej Stuhr polecają pufy z kolekcji This&That 

Pufa była kiedyś obowiązkowym elementem aranżacyjnym każdego wnętrza, a obecnie odzyskuje ponownie swoją świetność stając się niesamowicie designerskim, komfortowym oraz użytecznym dodatkiem do salonu. Zastosowanie puf  z kolekcji This&That może być bardzo różne, a ich praktyczność i elastyczność sprawiają, że są to idealne akcesoria domowe, zwłaszcza dla tych, którzy lubią rozrywkę czy też dla osób z dziećmi. 

 meble drewniane, recenzje gwiazd

  Katarzyna Błażejewska - Stuhr - dietetyczka, absolwentka dietetyki na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym i  Psychodietetyki na SWPS, autorka książek o zdrowym żywieniu 

  Maciej Stuhr - aktor filmowy i teatralny. Studiował na Wydziale Aktorskim PWST w Krakowie. Debiutował w "Dekalogu X"  Krzysztofa Kieślowskiego rolą Piotrka. W latach 2004 - 2008 występował w stołecznym Teatrze Dramatycznym. Od roku 2008 aktor Nowego Teatru w Warszawie. Członek Polskiej Akademii Filmowej i Europejskiej Akademii Filmowej (EFA). Syn skrzypaczki Barbary Stuhr oraz aktora i reżysera Jerzego Stuhra. 

                                                                                             

Pufy z kolekcji This&That 

       Czy pufy się sprawdziły? Bardzo!

Dotychczas puf fascynował mnie jedynie swoją nazwą. Zastanawiałam się, patrząc z dystansu, jak się właściwie z tego korzysta? Czy to w ogóle jest wygodne? Dziś po pierwzych tygodniach z Seart pufami mogę powiedzieć, że - po pierwsze cieszą oko, nie zagracają pomieszczenia, są lekkie i mobilne. Po drugie ich zaletą jest to, że taki puf wymusza aktywność również przy odpoczynku i zmusza do elegancji w siedzeniu na nim. I to w nich lubię! 

Dzięki możliwości zdjęcia wierzchniej warstwy puf, nie trzeba martwić się o ich czystość, ponieważ jest możliwość szybkiego usunięcia zabrudzeń. Atutem puf jest także ich wielkość, dzięki czemu możemy je łatwo przenosić po mieszkaniu, tak aby pasowały do potrzeb rodziny.

Katarzyna i Maciej Stuhr (http://www.naturalniedladzieci.com/)

 Zobaczcie, jak pufy z kolekcji This&That wyglądają w mieszkaniu Katarzyny i Macieja Stuhr!

 

Pufy Stuhr

Puf