Do końca promocji pozostało . Kliknij TUTAJ i sprawdź regulamin promocji

INFOLINIA: 601 316 615

Brak produktów w koszyku.

BLOG - Seart.pl - Łóżka, materace, spanie


Opis pokrowców do materacy MK Foam

Wybierając materac warto zadbać o to, aby pokrowiec, który jest jego integralną częścią nie tylko podnosił komfort i wygodę spania, ale również zapewniał odpowiednią higienę.

Czytaj więcej

Opis pokrowców do materacy Janpol

Pokrowiec jest nieodłączną częścią materaca, który powinien spełniać nie tylko funkcje estetyczne, ale również zdrowotne. Materiał z którego wykonany jest pokrowiec powinien spełniać wymagania pod względem higieny oraz prawidłowej cyrkulacji powietrza.

Czytaj więcej

Pokrowiec Space

Produkty Outlast potrafią znacznie zredukować wahania temperatury. Jeśli chodzi o materiały regulujące temperaturę, to Outlast jest ich wyznacznikiem na całym świecie.Przy produkcji pokrowca Space wykorzystano materiał wykonany w technologii Outlast. Opracowano go pierwotnie dla NASA w celu ochrony astronautów przed wahaniami temperatury. Dziś obszary zastosowania materiałów Outlast są kompleksowe i zwiększają komfort tysiącom ludzi przykładowo dzięki odzieży, butom, bieliźnie pościelowej i innym zastosowaniom.

Czytaj więcej

Idealny klimat w sypialni

Nie od dziś wiadomo, że rześkie powietrze ma korzystny wpływ na nasze zdrowie i dobre samopoczucie. Dla jednych dobrym rozwiązaniem jest spacer przed snem dla drugich zimny prysznic, nie mniej jednak zawsze warto pamiętać o dokładnym przewietrzeniu sypialni przed położeniem się do snu. Dzięki takim zabiegom w dużym stopniu możemy zagwarantować sobie regenerujący wypoczynek.

Czytaj więcej

Jak wybierać łóżko do sypialni

Sen zajmuje 30% naszego życia, warto zatem wybrać łóżko z litego drewna. Tylko taki wybór zagwarantuje nam bezpieczeństwo snu i najwyższą jakość na długie lata. Choć kolor łóżka jest już kwestią drugorzędną, dla wielu z nas ma duże znaczenie estetyczne.

Czytaj więcej

Jak właściwie kupować materac?

Gwarancją wygodnego, spokojnego i bezpiecznego snu jest wybór odpowiedniego materaca. Tylko czym kierować się przy jego wyborze? Kwestią kluczową jest dopasowanie materaca do masy ciała, stopnia twardości oraz najczęstszej pozycji ułożenia ciała podczas snu.

Czytaj więcej