Do końca promocji pozostało . Kliknij TUTAJ aby przejść do promocji.

INFOLINIA: 601 316 615

Brak produktów w koszyku.

BLOG - Seart.pl - Style w meblarstwie


Styl Country - wnętrza proste i wyjątkowe

Styl country - miejsce, w którym natura splata się z prostotą, minimalizm łączy się z tradycją, a wnętrza czarują sielskim klimatem i zapewniają odpoczynek od zgiełku nowoczesności. Co jeszcze kryje w sobie ten wyjątkowy styl?

Czytaj więcej

Style w meblarstwie

Nie sposób wymienić wszystkich stylów meblarskich, natomiast warto zwrócić uwagę na najbardziej rozpowszechnione: styl prowansalski, rustykalny, klasyczny czy glamour. Style te, często rodzą się z pomysłów, które są wynikiem przypadku.

Czytaj więcej

Styl vintage

Starocie szanujemy ze względu na historię, wartość i sentyment. Stara szafa w piwnicy dziadka? Na pewno się przyda. Lampa znaleziona u babci? Jak najbardziej będzie pasować. Wszystko bowiem, co stare może mieć drugie życie, drugą szansę. Mieszanka elementów dekoracyjnych pozwalająca uformować styl vintage jest bezcenna.

Czytaj więcej

Styl Industrialny

Dziś styl industrialny jest czymś więcej niż tylko miejscem, które przypomina wnętrze fabryki. Pomimo swojej prostoty jest synonimem sztuki czerpanej z zakładów przemysłowych. Wystrój mieszkania w stylu industrialnym wzorowany jest na starych fabrykach. Wnętrza powinny być duże i przejrzyste w ziemistych kolorach.

Czytaj więcej

Styl Klasyczny

Styl klasyczny czerpie ze starożytnej Grecji i Rzymu. Meble tworzone są w oparciu o figury geometryczne. Styl klasyczny jest kreowany z umiarem. Tworzony z pomysłem na wzór zamierzchłych lat musi zachować powagę. Jego kreacja musi być skrojona na stary model. Ważna jest symetria i równowaga.

Czytaj więcej

Styl Eklektyczny

Stare ale nowe, takie podejście definiuje w pewien sposób styl eklektyczny. Styl eklektyczny w meblarstwie scala przeciwności budząc do życia coś nowego. Styl eklektyczny szokuje. Budzi zbieżne skojarzenia, bo z jednej strony możemy się potknąć o zabytkowe krzesło potrącając następnie nowoczesny stół. Nie tworzy to harmonii, ale dozę kontrolowanego chaosu.

Czytaj więcej

Styl Prowansalski

Styl prowansalski odwołuje się do wnętrz jasnych, przestronnych. W takim wnętrzu przeważają białe meble, najlepiej z widocznymi przecierkami, charakterystyczne są również zdobione ornamenty.

Czytaj więcej

Styl Glamour

Glamour czerpie z historii, a po inspirację sięga przede wszystkim do ociekającego złotem okresu baroku. Przepych, który wyraża, obfituje mimo wszystko w pewnego rodzaju elementy kontrastowe. Styl glamour definiuje ludzi odważnych, którzy nie boją się nowości i innowacji.

Czytaj więcej

Styl Minimalistyczny

Styl minimalistyczny narodził się w kraju kwitnącej wiśni. Okrojony do prostoty, bez niepotrzebnych dodatków jest dość surowy i prosty w swojej formie. Jednak dzięki temu możliwe jest zaprojetowanie wnętrza spokojnego, harmonijnego i bez zbędnych, dekoracyjnych ozdób.

Czytaj więcej

Styl Rustykalny

Styl rustykalny kojarzy nam się z beztroskim dzieciństwem, wakacjami u dziadków na wsi - zawsze przywołuje na myśl ciepłe wspomnienia. Obecnie styl ten jest coraz częściej odwzorowywany nie tylko w bardziej przestronnych pomieszczeniach ale również w mniejszych mieszkaniach w bloku.

Czytaj więcej