Do końca promocji pozostało . Kliknij TUTAJ aby przejść do promocji.

INFOLINIA: 601 316 615

Brak produktów w koszyku.

BLOG - Seart.pl - Video opinie "Umeblowani"


Umeblowani z wizytą w Miedzianej Górze

Tym razem projekt "Umeblowani" zagościł u Pani Anny i Pana Roberta, którzy wybrali z naszej oferty meble z kolekcji Country. Zobaczcie razem z nami sypialnię w stylu Country.

Czytaj więcej

Umeblowani z wizytą w Kutnie

Tym razem odwiedziliśmy z kamerą Panią Aleksandrę, która do aranżacji swojego mieszkania wybrała meble z kolekcji Rustyk i Charlotte. Zobaczcie razem z nami prowansalskie wnętrze z domieszką rustyku.

Czytaj więcej

Video opinie - Meble marzeń

Ten wywiad udowadnia, że meble marki Seart idealnie sprawdzą się również w bardzo nowoczesnych wnętrzach. Pani Elżbieta urządzając pokój córki wybrała meble z kolekcji Maja. Posłuchajcie razem z nami, jak sprawdzają się meble w pokoju dziecka i dlaczego, właścicielka mieszkania wybrała właśnie te meble. 

Czytaj więcej

Video opinie - Dom w odcieniach bieli

Tym razem odwiedziliśmy z kamerą Panią Agnieszkę, która zaprosiła nas do Wadowic. Piękne, jasne wnętrza, w które idealnie wkomponowały się nasze meble, zachwycają urokiem od samego progu. Zobaczcie, jak dom swoich marzeń urządziła Pani Agnieszka. 

Czytaj więcej

Umeblowani z wizytą w Browarze

Projekt "Umeblowani" tym razem zagościł w firmowej restauracji Browaru Ciechan w Warszawie. Odwiedziliśmy naszych Klientów, aby zapytać i zobaczyć na własne oczy jak zachowują się stoły z kolekcji Rustyk, które każdego dnia narażone są na codzienne użytkowanie.

Czytaj więcej

Umeblowani z wizytą w Wadowicach

Tym razem odwiedziliśmy z kamerą Panią Agnieszkę, która urządziła dom swoich marzeń - cały w odciniach bieli. Pani Agnieszka zdecydowała się na zakup mebli z kolekcji Halifax, Charlotte oraz pięknej komody z kolekcji Country.

Czytaj więcej

Video opinie - Dom muzyków - Trebunie Tutki

Trebunie Tutki kupują w Seart! Białe meble z kolekcji Halifax nie tylko kuszą swoim niepowtarzalnym designem, ale również gwarantują najwyższą jakość, dzięki wykonaniu ich z drewna mahoniowego. Z kamerą odwiedziliśmy dom muzyków na pojezierzu brodnickim. Zobacz!

Czytaj więcej

Video opinie - Meble pod Racławicami

Drewniane meble z kolekcji Mexico idealnie wpasowały się w klimat wiejskiej, rodzinnej chaty niedaleko Racławic. Teraz tu jest ich prawdziwy dom, obok pieca kaflowego, drewnianej podłogi i otaczającej natury.

Czytaj więcej

Video opinie - Hotelarze Mały Dworek

Ten wywiad udowadnia, że pachnące meble drewniane nie są zarezerwowane jedynie do prywatnych przestrzeni mieszkalnych. To również idealne rozwiązanie do restauracji, hotelu czy karczmy - daje nam nie tylko gwarancję długowieczności, ale i sprawia, że odwiedzający goście czują się jak w domu.

Czytaj więcej

Video opinie - Rustyk kontra Marika

Istniejemy dla naszych Klientów i dzięki nim. Dlatego, tak ważna jest dla nas ich opinia. Kampania "Umeblowani" to cykl wywiadów, w których odwiedzamy naszych Klientów podpytując jak sprawują się nasze meble - tym razem trafiliśmy do Lublina.

Czytaj więcej