Do końca promocji pozostało . Kliknij TUTAJ aby przejść do promocji.

INFOLINIA: 601 316 615

Brak produktów w koszyku.

BLOG - Seart.pl - Poradnik Seart


Jak zaaranżować wnętrze w stylu scandi boho?

Scandi boho to zaskakujące połączenie dwóch stylów wnętrzarskich, których chyba nikt się nie spodziewał. Bo jak się ma skandynawska funkcjonalność, prostota i minimalizm do stylu wolnych dusz, w którym wszystkie dodatki są dozwolone? Patrząc na wnętrza urządzone w mariażu skandynawskim i boho, wydaje się, że ten styl istniał od zawsze i nie ma w nim niczego zaskakującego. Przenikanie się dwóch zupełnie różnych światów zostało wyważone i połączone w idealnych proporcjach, co wzbudza zachwyt wśród entuzjastów stonowanych wnętrz, w których dekoracje odgrywają znaczącą rolę.

Czytaj więcej

Styl japandi we wnętrzach - przygotuj się na nowe!

Po zimnych, wręcz laboratoryjnych wnętrzach, przyszedł czas na mieszkania urządzone w przytulnym i wyważonym tonie. Japandi to połączenie japońskiej funkcjonalności ze skandynawską prostotą. To styl, który zachwyci wielbicieli minimalizmu w ciepłym, spokojnym klimacie. Warto również zaznaczyć, że japandi to subtelne wnętrza dalekie od zbędnych przedmiotów i przepychu.

Czytaj więcej

Duże lustro stojące jako sposób na stworzenie eleganckiego wnętrza

Lustro to przedmiot niezbędny w każdym domu. Niezależnie od stylu, w jakim zostało urządzone mieszkanie, ta grupa produktów jest nieodzownym elementem każdej łazienki czy przedpokoju. Jednak, aby urządzić wnętrze pełne elegancji i klasy, warto zastanowić się nad umieszczeniem luster również w innych pomieszczeniach.

Czytaj więcej

Mieszkanie w neutralnych barwach

Bez wątpienia miejsce zamieszkania powinno być czymś w rodzaju ostoi, w której można spokojnie odpocząć, zastanowić się nad codziennymi wyzwaniami, które na nas czekają, a także wykonywać rozmaite zadania związane z domowymi obowiązkami. Z perspektywy aranżacyjnej bardzo ważne jest zatem to, aby przestrzeń ta była przyjazna dla użytkownika zarówno z punktu widzenia praktycznego, jak i wizualnego. Dlatego właśnie podczas urządzania poszczególnych pomieszczeń należy mieć na uwadze zarówno kwestie dotyczące stylu i estetyki, jak i zagadnienia związane z funkcjonalną stroną wykorzystywanego w aranżacji wyposażenia. Świetnie sprawdzić się tutaj mogą w wielu przypadkach >meble drewniane. W świecie, w którym każdy z nas ma niejednokrotnie na co dzień do czynienia z wieloma intensywnymi bodźcami, mieszkanie urządzone z zastosowaniem subtelnych barw i naturalnego materiału, jakim jest drewno, może być naprawdę doskonałym pomysłem, nad którym warto się zastanowić.

Czytaj więcej

Ławka drewniana – mebel o wielu zastosowaniach

Bardzo ciekawym rozwiązaniem w wielu przypadkach okazać się mogą ławki drewniane. Warto mieć świadomość tego, że są to niejednokrotnie naprawdę funkcjonalne, a także atrakcyjne od strony wizualnej meble drewniane, które mogą wspaniale prezentować się w przestrzeni. Przy wykorzystaniu takiego wyposażenia możliwe jest często stworzenie bardzo interesujących i przyciągających wzrok aranżacji. Ważne jest, aby dobrze przemyśleć zastosowanie ławki drewnianej w całościowej kompozycji.

Czytaj więcej

Slow life – czyli jak osiągnąć balans i harmonię we wnętrzu

Odejście od przesytu lub wręcz przeciwnie od chłodu we wnętrzach – czyli zabudowanych, jednolitych mebli; otoczenie się naturalnymi bryłami – nawet jeśli preferujemy surowe, industrialne wnętrza, to naturalne materiały przywrócą równowagę i harmonię; zieleń i roślinność we wnętrzu, odejście od krzykliwych kolorów, które nas rozpraszają; skupienie się na przytulnych, „miłych” akcentach; nieważne czy styl industrialny czy boho, ważne, aby nie utracić poczucia bezpieczeństwa i spokoju. Nie żyjemy po to, żeby stale remontować i zmieniać swoje wnętrze, dom ma być przystanią, w której odpoczywamy i celebrujemy proste czynności, których na co dzień nie dostrzegamy – wspólne posiłki, oglądanie tv; dlatego wybierz trwałe i solidne meble z korzyścią dla Twojego portfela i ekologii – drewniane meble jako inwestycja na lata

Czytaj więcej

Jak zaaranżować małą sypialnię?

wybierzmy węższe łóżko,minimalistyczne, którego zagłówek lub rama nie jest wystawna tylko skromna, drewniana, zajmująca mało miejsca. Wysokie szafki nocne, w których będzie dodatkowe miejsce do przechowywania, zamiast jednej szafki nocnej można rozważyć regał z szufladami na dole, żeby można było odłożyć do niej książkę leżąc na łóżku; półki nad łóżkiem; wysoka komoda lub szeroka ale płytsza szafa.

Czytaj więcej

Powrót kolorów na ścianach – jak zaaranżować ścianę o intensywnej barwie?

Istnieje naprawdę wiele zagadnień, które mają zastosowanie przy aranżacji wnętrz. Do dyspozycji jest również mnóstwo pomysłów, które można wykorzystać w procesach związanych z planowaniem przestrzeni. Jedną z istotnych kwestii jest tutaj bez wątpienia dobór kolorystyki ścian. Niektórzy stawiają tutaj na stonowane rozwiązania, inni potrafią szaleć i eksperymentować. Każdy powinien samodzielnie odpowiedzieć sobie na pytanie, jaki efekt chce uzyskać w swoim wnętrzu oraz jakie ma preferencje kolorystyczne. Bez tego trudno jest bowiem podejmować decyzje odnoszące się do barwy poszczególnych ścian w pomieszczeniach, którymi się dysponuje.

Czytaj więcej

Jak ekonomicznie zmienić wystrój mieszkania? Dekoracje DIY.

Zagadnienia o charakterze budżetowym bez wątpienia odgrywają bardzo ważną rolę przy codziennych decyzjach. Dotyczy to również sfery aranżacji wnętrz – często to właśnie to, jakie środki mamy do dyspozycji na dany cel, określają nasze wybory. Nieraz również zdarza się, że ograniczamy się, na przykład, w zakupie dodatków i dekoracji do naszej przestrzeni mieszkalnej właśnie ze względu na domowy budżet. Może to być bardzo praktyczne rozwiązanie, ponieważ bardzo ciekawe elementy ozdobne można niejednokrotnie wykonać samemu. Choć niektórzy prawdopodobnie mają pewne obawy w tych kwestiach, warto zainteresować się tym tematem. Można bowiem w ekonomiczny sposób wprowadzić nieco urozmaicenia do pomieszczeń, które ma się do dyspozycji. W dzisiejszych czasach dziedzina samodzielnego wykonywania dekoracji jest dosyć rozwinięta, dlatego też nie brakuje materiałów do rozwijania swojej wiedzy w tym zakresie.

Czytaj więcej

Jakie łóżko drewniane do sypialni wybrać?

Nie ulega wątpliwości, że łóżko drewniane stanowi centralny element w sypialni, dlatego też należy naprawdę rzetelnie zastanowić się nad jego wyborem. Jest to główny punkt wspomnianego pomieszczenia – trzeba wziąć tutaj zatem pod uwagę zarówno kwestie wizualne, jak i użytkowe. Jeśli chodzi o wybór łóżka, duże znaczenie mają po prostu nasze indywidualne upodobania. Każdy powinien zatem zastanowić się nad swoimi preferencjami i kierować się nimi podczas zakupu mebla. W omawianym zakresie istnieje naprawdę mnóstwo możliwości, dzięki czemu osoby zainteresowane mają szerokie spektrum opcji do wyboru. Warto poświęcić czas na przeanalizowanie czynników, które mogą zadecydować o naszej decyzji.

Czytaj więcej