Blogerka OZebrze poleca drewniane szafki kuchenne z kolekcji Charlotte

Pani Aleksandra, autorka bloga O Zebrze tym razem postanowiła przeprowadzić metamorfozę kuchni w letnim domu. Ponownie zdecydowała się na meble Seart - "Ponieważ nie raz do Chatki i mieszkania w mieście, wybieraliśmy meble ze sklepu SEART, kiedy tylko pomyśleliśmy o zmianach, nasz wybór padł na firmę i produkt sprawdzony. Seria kuchenna CHARLOTTE, przyprawiła mnie o szybsze bicie serca. Wiedziałam, że powinna pasować do nas idealnie. Noo czy nie piękna ta seria??? czy nie przywodzi na myśl kuchni rodem z Prowansji... sielsko anielskiej, pachnącej lawendą??...Lite drewno...sosna ale nie papierowa klejonka.

Ponadto, Pani Aleksandra przypomina, iż decydując się na metamorfozę sypialni również zdecydowała się na meble Seart. "Kiedy modernizowaliśmy sypialnię także wybraliśmy meble sosnowe z niedostępnej już serii MEXICO, sprawdzają się idealnie..., mam nadzieję, że za jakiś czas to samo powiem o sosnowych nabytkach w kuchni".

Drewniana komoda

W kolekcji kuchennej Charlotte do wyboru mamy bardzo duży wybór drewnianych szafek: szafki pod zlew, wysokie witryny kuchenne, szafki pod piekarnik, szafki narożne czy też szafki z blatem metalowym, ocynkowanym.

Szafki kuchenne blog ozebrze

I pomimo, że wybór kolorów jest bardzo duży, to jednak Pani Aleksandra zdecydowała się na szafkę w odcieniu szarości. Prowadząca bloga wybrała szafkę z szarym dołem oraz surowym blatem, który postanowiła zaolejować samodzielnie.

Szafka kuchenna charlotte

Szafka kuchenna

Szafka kuchenna charlotte