Rozmiar lustra ma znaczenie

Myśląc o lustrze, pierwsze, co przychodzi na myśl to typowe, łazienkowe zwierciadło przymocowane do ściany. Owszem, takie rozwiązanie jest bardzo praktyczne i ponadczasowe. Jednak możliwości aranżacyjne z tego rodzaju asortymentem w roli głównej jest znacznie więcej. Poza tym w lustrze zamontowanym nad umywalką nie jesteśmy w stanie przejrzeć się od stóp do głów. Każdy, kto w swoim domu posiada duże lustro, z pewnością nie wyobraża sobie życia bez niego. Kontrola perfekcyjnego wyglądu przed wyjściem z domu, zadowalających efektów ćwiczeń czy po prostu napawanie się własnym pięknem staje się codziennym rytuałem. To kolejny dowód na to, że rozmiar ma znaczenie. Możliwość zaprezentowania się swojemu największemu krytykowi (czyli samemu sobie) w całej okazałości, jest niesamowicie kuszącym, ale i ważnym aspektem. Aby lustro nie tylko spełniało swoją funkcję, ale również świetnie się prezentowało, wybierz model, który będzie gustowny, stylowy i ponadczasowy jednocześnie. Tylko, czy takie połączenie jest w ogóle możliwe? Oczywiście! Pierwszą myślą, jaka nasuwa się w tym przypadku, jest lustro w drewnianej ramie. To propozycja, która spełni wszystkie powyższe oczekiwania. Mimo rywalizacji producentów w tworzeniu coraz bardziej wymyślnych ram luster drewno jest wariantem, który przetrwa wszelkie mody.

Lustro w drewnianej ramie

Więcej mebli drewnianych z kolekcji Rustyk na seart.pl

Lustro w sypialni? Czemu nie!

Jeśli masz duszę romantyczki lub cenisz wnętrza okraszone nutą elegancji, lustro jest elementem, który wniesie do pomieszczenia pożądane cechy. Wbrew pozorom zwierciadła są przedmiotami, których potencjał nie jest doceniany. A może wręcz przeciwnie – nie został jeszcze odkryty? Lustra w drewnianej ramie to propozycje, które nadadzą nastrojowy klimat sypialni. Dlatego, jeśli marzysz o sypialni podobnej do tych z katalogów wnętrzarskich, warto znaleźć miejsce dla dużego lustra już na etapie urządzania pokoju. Lustro samo w sobie nie jest meblem szerokim, ale wciśnięte pomiędzy inne bryły, będzie prezentowało się nienaturalnie i zbyt nachalnie. Aby stworzyć aranżację subtelną i ujmującą, wskazane jest ustawienie obok lustra dodatków. Najważniejsze, aby były to dekoracje, które faktycznie nam się podobają i do nas przemawiają. Nie zapominajmy, że w aranżowaniu wnętrz chodzi przede wszystkim o stworzenie miejsca, w którym poczujemy się swobodnie i błogo, niezależnie od panującego w nim stylu. Jeśli zależy nam, aby w pomieszczeniu znajdowało się dużo zieleni – postawmy na wysokie kwiaty doniczkowe. Jeżeli jednak zmierzamy do stworzenia czarującej aury – klimatyczne świeczniki będą najlepszym wyborem. Lustro w drewnianej ramie do sypialni to doskonały pomysł, jeśli nie dysponujesz odrębnym pomieszczeniem garderobianym. Możesz wówczas bez krępacji i wszelkich obaw przymierzyć dziesiątki kreacji przed wielkim wyjściem.

Lustro stojące w garderobie z klasą

Jesteś w gronie szczęśliwców, którzy dysponują przestronną garderobą? Zatem oprócz ukłucia zazdrości ze strony wszystkich znajomych doświadczasz zapewne uczucie lęku przed odpowiednim zaaranżowaniem tej strefy. Tylko pozornie jest to pomieszczenie proste do umeblowania, jednak po głębszej analizie pojawia się mnóstwo pytań i wątpliwości. Jednym z nich jest z pewnością usytuowanie lustra. Wydawać by się mogło, że duży metraż pomieszczenia daje nieograniczone możliwości. Z drugiej zaś strony kuszące jest umieszczenie na całej powierzchni ściennej wyłącznie wieszaków, szuflad, półek i innych mebli do przechowywania. Jak zatem uczynić z garderoby pomieszczenie pełne dostojeństwa i stylu? Najlepszą propozycją jest lustro w drewnianej ramie do garderoby., które można postawić na środku pokoju. Wówczas duże lustro w drewnianej ramie wystarczy jedynie zaopatrzyć w odpowiedni stojak, który utrzyma całą konstrukcję. Takie rozwiązanie jest niezwykle praktyczne, ponieważ nie musisz wybierać między przestrzenią do przechowywania a możliwością bieżącego kreowania stylizacji. Skoro już mowa o funkcjonalności – dobrym rozwiązaniem, które należy wziąć pod uwagę przy aranżowaniu garderoby, będzie również zorganizowanie miejsca siedzącego. Niby to błahostka, ale znacznie ułatwia zmianę odzienia czy obuwia. Kompletując stylizację, możesz bez problemu przejrzeć się w lustrze i w komfortowych warunkach zmienić niepasujące elementy ubioru. Siedziskiem może być zwykły taboret lub krzesło drewniane, ale biorąc pod uwagę względy estetyczne, które są równie ważne co użyteczność, można pokusić się o nieco bardziej wyszukane rozwiązania. Propozycją godną uwagi są skrzynie drewniane. Spójnie i zachwycająco zaprezentuje się skrzynia utrzymana w stylistyce takiej jak lustro. Najlepiej byłoby, gdyby lustro i siedzisko pochodziły z tej samej kolekcji mebli. To kolejny pomysł, który jest zarówno efektowny, jak i praktyczny. Wnętrze skrzyni stanowi dodatkową przestrzeń, w której możesz przechować wyjątkowe przedmioty. W celu zapewnienia sobie większego komfortu i wygody warto zaopatrzyć się w tapicerowaną nakładkę na siedzisko, jeżeli nie została dołączona do zestawu. Tak zaaranżowana garderoba z pewnością spełni wszystkie Twoje oczekiwania i będzie cieszyć oczy przez długi czas.

Lustro w drewnianej ramie

Więcej w kategorii lustraseart.pl

Duże lustra stojące w drewnianej ramie to meble, które swoją obecnością wzbudzą zachwyt i uczynią wnętrze zakątkiem stylu i dostojności. Moda jest dynamicznie zmieniającym się obszarem, którym możemy inspirować się, aranżując mieszkanie. Warto jednak postawić na klasyczne, może nieco bezpieczniejsze, ale ponadczasowe rozwiązania. Takim właśnie jest obecność drewna w domu, nawet składającego się na ramę lustra.