Biurko sosnowe Lily 1

2 085,00 zł

1 876,50 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Produkt niedostępny
Termin realizacji: ok. 8 tyg. Stan produktu: Do montażu
Darmowy transport

Na wszystkie zamówienia

Darmowe wnoszenie

Rozładunek oraz wniesienie gratis

Szerokość 130 cm
Wysokość 72 cm
Głębokość 72 cm
Opis

Kiedy nasze dzieciaki podrosną i pójdą do szkoły, niezbędne do doposażenia ich pokoju staje się biurko, przy którym mogłyby odrobić pracę domową lub poczytać lekturę. Oprócz szkolnych obowiązków, niezwykle istotny jest odpoczynek i robienie rzeczy, które po prostu sprawiają radość. Biurko doskonale będzie służyć również jako kącik do zabawy: pogranie w grę komputerową, ułożenie ulubionych puzzli, dokończenie kolorowanki – to wszystko niezwykle cieszy nasze dzieci. Chcąc im to umożliwić, powinniśmy zadbać o ich komfort i zdrowie. Dlatego wybierzmy stabilne, porządne biurko.

Z naszej oferty polecamy Państwu biurka Lily. Prezentowane na zdjęciu, to biurko sosnowe z widoczną strukturą drewna, którego konstrukcja została pokryta białym woskiem. Posiada jedną szufladę na długopisy.

Dodatkowo można zamówić nadstawkę, która będzie idealnym dopełnieniem i stworzy zgrabny komplet – idealne miejsce do nauki i zabawy. Posiada dwie szufladki i sześć przegródek. Bardzo przyda się na podręczniki, zeszyty i maskotki.

Do zestawu polecamy również szafkę na kółkach z kolekcji Lily.

Cena podstawowa zawiera biurko z szufladą.

Dzięki meblom z kolekcji Lily, urządzisz Twojemu dziecku ładny przytulny, komfortowy i bezpieczny pokój. To właśnie w nim odkrywa świat, stawia pierwsze kroki. Wszystko, czego próbuje jest nowe, nieznane. Każdy dzień przynosi niespodzianki. Zarówno dla maluszka, jak i rodziców to, co dzieje się z naszym dzieckiem i wokół niego jest po prostu fascynujące. By mogło poznawać i uczyć się, niezbędne jest zapewnienie mu dogodnych warunków.

Meble Lily są ergonomiczne i zgodne z najwyższymi standardami jakości i bezpieczeństwa, której zasady określa norma DIN 18025. Do ich wyprodukowania użyto mocnego i wytrzymałego drewna sosnowego. Wykonane zostały w ponadczasowym stylu klasycznym z nowoczesnym designem. W drzwiach i szufladach zastosowano system cichego domyku. Krawędzie mebli, przewijaka, szczebelki oraz pozostałe elementy są gładkie, bez ostrych kantów, co gwarantuje bezpieczeństwo i uniknięcie zranienia, czy skaleczenia.

W skład kolekcji Lily wchodzą: łóżeczka dla najmłodszych, łóżka dla dzieci, komody, przewijak, szafy, półki ścienne, regały, łóżko z baldachimem, panel wiszący, szafka nocna, biurka oraz skrzynki na zabawki. Zestaw został zaprojektowany w taki sposób, aby meble "rosły wraz z dzieckiem". Oznacza to, że gdy nasze dziecko podrośnie, nie musimy wymieniać wszystkich mebli. Wystarczy dokupić wybrane elementy, by bez większych zmian, urządzić cały pokój naszego malca, od niemowlęcia, aż do nastolatka. To duża oszczędność czasu i pieniędzy.

Specyfikacja techniczna

Producent WeKids
Materiał Drewno Sosnowe
Szerokość 130 cm
Głębokość 72 cm
Wysokość 72 cm
Miejsce przeznaczenia Biuro
Termin realizacji ok. 8 tyg.
Gwarancja 2 lata
Stan produktu Do montażu
ID PRODUKTU 17553
Zapytaj o produkt

Zadaj pytanie

* Pola wymagane

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Dodaj recenzję

Jak oceniasz ten produkt?

Produkt

Dostawa

Obsługa