Beds - Nowoczesne meble drewniane

 
ramka


Klasyczne, dębowe i bukowe łóżka, genialne w swej prostocie, o wielu różnych wzorach - to właśnie kolekcja Beds.

Po pełnym wrażeń dniu, regenerujemy siły w zaciszu naszej sypialni. Dlatego tak ważnym jest aby znalazły się tam meble o prostej, nieprzytłaczającej formie. Możliwośc wyboru wybarwień pozwoli dopasować je do naszych przestrzeni. Do łóżek Beds można dobrać dodatkowe szuflady, szafki nocne bukowe i dębowe oraz regały w formie listew maskujących.

 
 

Spokojny sen to istotna kwestia dla każdego z nas. Kolekcja łóżek Beds prezentuje solidne rozwiązania z drewna bukowego w wielu rozmiarach, gwarantujących bezpieczny i spokojny sen każdej nocy.

Podstawowym składnikiem każdej sypialni jest łóżko, które dzięki swym wygodnym wymiarom oraz solidnemu wykonaniu zapewni nam bezpieczny sen. Kolekcja łóżek Beds, jaką przygotowaliśmy specjalnie dla Państwa to zestawienie aż 17 wygodnych i masywnych łóżek wykonanych z drewna bukowego. Łóżka dostępne w wielu modelach i wymiarach pozwolą na znalezienie idealnego rozwiązania dopasowanego do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Przy zakupie dowolnego łóżka oferujemy możliwość doboru stelaża oraz materaca. Kolekcja Beds to zarówno łóżka dwuosobowe, małżeńskie, jak i pojedyncze. Proste i funkcjonalne zachwycają swoim starannym wykonaniem. Niezwykle stabilne i cieszące się ogromnym zainteresowaniem łóżka drewniane to gwarancja wygodnego snu oraz idealnego wyposażenia każdego sypialni. Dostępne modele łóżek w różnych wariantach kolorystycznych pozwalają na doposażenie danego pomieszczenia w pasujących sposób, niezależnie od stylu w jakim zostało zaaranżowane. Proponujemy Państwu łóżka z zagłówkiem oraz modele posiadające również zanóżki. Każde z nich wykonane zostało z odpowiednio wysuszonego drewna bukowego, które cechuje ogromna trwałość i odporność na uszkodzenia. Dodatkowo łóżka pozwalają na doposażenie w szufladę na dole, które sprawdzi się idealnie jako miejsce na pościel, gwarantując łatwe utrzymanie porządku w każdej sypialni. Niezwykle proste i uniwersalne łóżka bez wątpienia dostarczą Państwu ogromne wygody podczas snu. Ich solidne wykonanie zapewni długi okres bezproblemowego użytkowania. Doskonale wiemy, jak ważną rzeczą dla naszych klientów jest komfortowy sen, dlatego oferowane przez nas łóżka dostępne są w wielu rozmiarach, co zapewni znalezienie idealnego rozwiązania na doposażenie sypialni o różnym metrażu, zapewniając jej oryginalną i funkcjonalną aranżację w wybranym stylu.