Athalia

 
ramka

Sypialnia to niewątpliwie jedno z najważniejszych miejsc w domu. Zazwyczaj aranżacja tego pomieszczenia sprawia pewne trudności, ponieważ pokój, przeznaczony na sypialnię, jest najczęściej stosunkowo niewielki. Na niedużej przestrzeni trzeba zmieścić wyposażenie, gwarantujące zarówno wysoki komfort użytkowania, niezakłócony wypoczynek, jak i przytulną, intymną atmosferę. Kolekcja Athalia to idealna propozycja dla każdego, kto pragnie urządzić przytulną i funkcjonalną sypialnię. Meble z drewna dębowego doskonale uzupełnią wnętrze w stylu klasycznym lub nowoczesnym.

 
 

W skład zestawu wchodzi wszystko to, co niezbędne jest w każdej sypialni: łóżko dębowe w dwóch rozmiarach do wyboru, praktyczna i pojemna komoda z szufladami, stylowa szafka nocna oraz szafa trzydrzwiowa dębowa z lustrem. Wszystkie meble z kolekcji Athalia wykonane są z drewna dębowego oraz płyty stolarskiej pokrytej dębowym fornirem. Piękno drewna dębowego zostało podkreślone za pomocą naturalnego wosku, który nadaje meblom niezwykłą, ciepłą powłokę. Meble dębowe są bardzo wytrzymałe, z pewnością posłużą Państwu przez długie lata – zwłaszcza, iż kolekcja Athalia została wykonana z dbałością o każdy najmniejszy detal.

Meble do sypialni Athalia to zarazem ponadczasowa klasyka, jak i kwintesencja nowoczesnego minimalizmu. Dębowa szafa, łóżko, drewniana komoda oraz szafka nocna to meble o prostej linii, pozbawione wyszukanych, dekoracyjnych rozwiązań. Masywnym dębowym meblom dodano wizualnej lekkości za pomocą prostych nóżek. Prostota mebli z kolekcji Athalia pozostawia ogromne możliwości aranżacyjne, te klasyczne meble drewniane do sypialni z łatwością dopasować można do dowolnego stylu urządzenia wnętrza. Poza uniwersalnością, solidnością i naturalnym pięknem, kolekcja Athalia ma jeszcze jedną, bardzo ważną zaletę: jest funkcjonalna. Szafa z lustrem, wchodząca w skład kolekcji, z powodzeniem zastąpi garderobę. Pojemne półki oraz drążek na ubrania zapewniają miejsce do przechowywania wielu ubrań różnego rodzaju. Komoda z drewna dębowego posiada pojemne szuflady, które pomogą utrzymać w sypialni porządek. Poręczna szafka nocna pomieści wszystkie niezbędne drobiazgi, które chcemy mieć zawsze pod ręką. Najważniejsze jest jednak duże dębowe łóżko, stabilne i wygodne, naturalne i piękne, które zagwarantuje spokojny, efektywny wypoczynek i doskonałe samopoczucie.